ŞU BESLENMEYEDE BİR EL ATIN USTALAR

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve UÇURUM tarafından 14 Nisan 2007 başlatılmıştır.

1. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    SABAH
    SINIRSIZ YUMURTA BEYAZI
    SARI 2 ADET 1 DOMATES 1 SALATA 1KİBRİT KT PEYNIR
    ÖGLEN
    İŞTE
    TAVUK PİRZOLA EKMEK YOK COLA YOK TUZ YOK HIÇBIISII YOK TAVUK YARIK KILO KADAR
    SU SU SU
    AKSAM ANT
    SAAT SEKIZ EVDE
    TAVUK GOGUS 200 GR KADAR SALATA BAZEN TONLU PARAM OLUNCA
    SU SU BAZEN CAY DAYANAMIYOM YEMEKTEN SONRA SIGARA SADECE CMRTESI BU YÖNTEME COK ALISTIM
    MEYVE YESIL ELMA BAZEN MUZ ARALARDA BARAZ EKSIK EMINIM EKSIKLERI TAMAMLARSANIZ SIMDIDEN TSKUR KOLAY GELSIN :idea:

2. ALLeyezONme

ALLeyezONme Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadasim.sinirsiz yumurtayla kastin tek seferde degildir umarim.vücudun bir seferde kabul ettigi protein miktari sinirlidir.beslenmen iyi fakat uygulayabilmek isin meselesi.tüm bunlari düzenli olarak mideye indirbiliyosan ne mutlu sana

3. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşım kişisel algılama ama senin başlığından yardım istemek için başlık açan tüm arkadaşlara seslenmek istiyorum.Eğer yardıma ihtiyacınız varsa forumdaki insanlara karşı biraz saygılı olun.Noktasız virgülsüz yazılar yazmayın,anlaşılması çok güç oluyor.Gereksiz yere büyük harf kullanmayın,forum kurallarına uymuyor.Ben şahsen böyle yapan insanlara yardım etmiyorum.Tamam belki çok yardımım dokunacak kadar bilgili değilim ama az olan bilgimi dahi paylaşmıyorum böyle durumlarda.O sebepten sana da birşeyler yazmayacağım bu yazdıklarımın dışında.Lütfen kişisel algılama.Saygılar.

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    dediklerine tamamen katılıyorum..

uçurum arkadaşımız anlatmak istediklerini biraz daha ayrıntılı (sınırsız yumurta ne demek?!) ve kurallar dahilinde açıklarsa daha iyi yardımcı olabiliriz..
    şu an için tek önerim beslenme forumundaki diğer başlıkları araştırıp ideal programlarla kendisinkini karşılaştırması..
    zaten ondan sonra programındaki eksikleri kendi düzeltecektir..

5. kerembey

kerembey Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    ankara
    karbonhidrat eksik

6. mudkicker

mudkicker Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    38
    amaç eksik.

7. UÇURUM

UÇURUM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KARTUŞ DOLUM
    Yer:
    İSTANBUL
    ilgilenen her arkadasa ayrı ayrı tesekkur ımla kurallarına uymaya calısacagım özür dilerim büyük harflerden dolayı da özür dilerim
    yumurta beyazı sınırsız derken sabah yıyebıldıgım kadar 5 6 adet 6 dan sonra böğ oluyor
    karboya gelınce işte mümkün degil evde aksam anama yagsız makarna bulgur pilav yaptırıyom pilavlar igrenç oluyor :cry: işte pılavlar yaglı zor oluyor listeye korboları yazmamısım sorryyy
    amaç boy 1,68 kılo 77,5 kılo vermek yagları atmak ama kaslardan vermek ıstemıyorum bu listeyi ilk yazıldıgım hoca vermıstı gym degıstırdım size danısmak ıstedım sımdıkı gym dıyet zor dedı aynen devam dedı lısteye kafam ordan karıstı bu dıyet degılmı sımdı ılgılenen arkadaslara sımdıden tesekkur kolay gele

Sayfayı Paylaş