Şeker ihtiyacını nasıl gideriyorsunuz?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ugur93 tarafından 30 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. Ugur93

Ugur93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar akşam öğününden sonra şeker ihtiyacı hissediyorum, gün içinde şekerli hiçbir şey almıyorum öğünlerimde. Bu ihtiyacımı nasıl giderebilirim?

2. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Snicker cikolata bu kadar iskence etmeyin kendinize

3. Ugur93

Ugur93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Her gün 1 tane şeklinde mi? Kilo sıkıntısı yaratmaz mı?
    Akşam öğünümde Protein gıdalarımı(Et, Balık veya Tavuk) alıyorum yanına Yağsız makarna ve salata bu öğünden sonra ciddi bir şeker ihtiyacım oluyor. Idmandan sonra da badem ve Lor peyniri yiyorum az olsa da devam ediyor bu.

4. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    şeker ihtiyacı diye bir ihtiyaç mı var?

5. Ugur93

Ugur93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Akşam öğünü sonrası ihtiyaç duyduğumu söylüyorum bunu nasıl giderebilirim diye merak ediyorum. Normalde olmayabilir.

6. Merallica

Merallica Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Annemler yemek sonrasi tatli yerken bende de psikolojik bir ihtiyac olursa süte tarçin atip iciyorum. Tavsiye ederim, o ihtiyaci bastiriyor. Eger saat gec olmadiysa (sekersiz) kahve de iyi geliyor.

7. Candot

Candot Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Ihtiyac demeyin suna canim istiyor deyin. Cok istediyse azcik yiyin, yemem derseniz ama duramiyorsaniz meyve yiyin. Koca koca adamlariz seker diyoruz ya :)

8. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Bir çay kaşığı tarçın yiycen. Ya da yukaridaki arkadasin dedigi gibi süt tarçın ikilisi ;) kesmiyor sersen biraz bitter cikolata ye.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

9. telepati

telepati Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    43
    Bu nedir nazi kampimi canin cok isterse baklavada yiyeceksin...diyet yaparsin saygim var tmm..ama bir cikolatayi baklavayi da yakamiyorsan hic yapma bu sporu..heryerde tekrar ettigim gibi ne yedigin onemli degil..aldigin ve yaktigin kalori onenli..o gun 2dilim baklava yediysen demekki o gun 5dk daha fazla kardiyo yapip o kaloriyi yakicaksin..bu sporu iskenceye cevirmeyin...yukarida ugur arkadadimiz yazmis evet her spor cikisi bime ugruyor 1buyuk boy snicker yiyiyorum arti aksam yemekten sonrada sekerli bir turk kahvesi ve bir metro cikolata yiyiyorum..benim icim almiyor ama yine salondan bir arkadasim salon cikisi iki uc gunde bir o cok iri...yine bimden ufak kavonoz cilek receli ve 1litre sutu ayak ustu goturuyor...vucududa gayet fit..saygilar

Son düzenleme: 1 Ekim 2014
  10. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    harika bir lezzet, ozellikle americano ile cok iyi gidiyor. birkac ayda bir yenebilir. cok iyi bir tadi var.

11. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Şeker ihtiyacı diye bir şey yoktur.
    Şeker ihtiyacı ile kokain ihtiyacı aynı şeydir. Yani bağımlılıktan meydane gelen yoksunluk hissi.
    1 ay dişini sıkıp şekeri sıfırlarsan hayatın boyunca canının çekeceğni sanmıyorum.

12. RALTUNDA

RALTUNDA Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Haftada bir kere tatlı yicen abi. Eğer 4 gün spor yapıyorsan. O haftada yediğin tatlı kalıyormu zannediyorsun vücudunda. Bence kalmıyor!!!

13. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Abi burası body forum sitesi.
    Yani insanlara yanlış bilgi vermemek gerek. Bu işe yeni başlayan herkes ilk buraya bakıyor.
    Haftada 4 gün spor yapmak yediğin baklavadan alacağın kaloriyi tabii ki yaktırır. Bunda bir sıkıntı yok.
    Ama body açısından tatlı yemek her türlü zararlıdır. Şeker vücut için ihtiyaç değildir. Üzerine sadece kalori olarak düşünmeyip işin içine giren hormonlar, salgılar, glisemik yük vs. gibi kriterleri de göz önüne almak gerek.
    Elbette yemek isteyen yesin. Ama NE OLACAK YAHU, ZARARSIZDIR tarzı yorumları yapmamak gerek.
    Şeker her türlü zararlıdır.

14. fruion

fruion Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Ceviz ve kuru incir ikilisi süper gidiyor. Deneyebilirsin.

15. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Şeker ihtiyacı diye bir şey yok bu konuda kendimizi kandırmayalım fakat hepimiz insanız diğerleri haftanın 7 günü kirli beslenirken biz 7 gün antreman temiz beslenme yapıyoruz.
    GÜNLÜK KALORİ İHTİYACININ FAZLA ÜSTÜNE ÇIKMAYARAK haftada bir kere cheat meal yaparsan hiç bir sorun olacağını düşünmüyorum.
    Sonuçta ölümlü dünya sonsuza dek burada olmayacağız ve ya haşa yaptığımız vucudu ahirete götürmeyeceğiz.
    Hafta bir gün kendine Ailenle,sevdiklerinle bi öğüne izin verirsen hem daha motiveli olursun hem kendini tatmin edersin.

Sayfayı Paylaş