Şınav çekerken kolum titriyor :)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve muyaepa tarafından 1 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. muyaepa

muyaepa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    8 ay fitness'a gittim. Şimdi 3 aydır evde ağırlıklar ile idare ediyoruz. Fakat amacım olan askerlik için dayanıklılık antrenmanları yapmaya başladım. Bisiklet lastiği ile zayıf olan ön kolumu geliştiriyorum ve 2 ayda baya güçlendi. Fakat çalışma günlerimde normal ısınıp ilk önce şınav arttırma programımı yapıyorum. Şınavı çekerken ön kollarım aşırı dercede yoruluyor ve kendimi yere bırakasım geliyor. Normal 25 nizami şınav çekiyorum. beslnem programım var. Spordan 30 dakika önce kafein alıyorum. Sebebi nedir bunun? Dayanıklılık antrenmanlarında ön kol çalışıyorum ve baya arttırdım süreyi.

alpaslanözden bunu beğendi.
  2. Dragon Emperor

Dragon Emperor Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeşim vücudunu bilmiyorum ama 25 tane nizami şınav gayet iyi ki gücün bitince kolları zorlayınca kollar dayanamıyo zorluyorsun sanırım bu sınırı zorlayan herkeste olucak bişey.

muyaepa bunu beğendi.
  3. muyaepa

muyaepa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ön kollarım yoruluyor sadece birde tricep. Tricepsim baya yoruluyor dirsekleri yakın yapıyorum biraz vücuda. Ama haklısınız. Kendimi şınav sayısnı arttırmak için zorluyorum. 172 boy 61 kg yım

4. alpaslanözden

alpaslanözden Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık memuru
    Yer:
    didim
    şınav göğüs+triceps idmanıdır. öncelikle yan triceps. o baklava gibi görünen kısa baştı herhalde adı. şınavı artırmak için bench pres arttırmalısın. ikisi aynı etkiyi yapar. bench press çalış. şınavda artacaktır.

5. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Kas olarak alırken kuvvet kazandıran hareketler yapmaya bak örnek powerlifting temel hareketleri bench press yaparsan güçlenirsin

Sayfayı Paylaş