İyi beslenmeden vücüt yapmak.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve atakan2626 tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. atakan2626

atakan2626 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar 183 boyunda ve 69 kiloyum.
    Zor bir şehirde kıt kanat geçiniyoruz öğrencilik halleri biliyosunuzdur.

Ben yaklaşık olarak 3 aydır spor yapıyorum düzenli olarak fakat besinlerime çok dikkat etmiyorum malum mali durumlar yüzünden ve açıkcası çok gelişemedim. Günde ortalama 1000-1500 kalori alıyorum bu çok mu az yoksa başka bir yerde mi yanlışlık yapıyorum. Yanlış anlamayın hemen, öyle 3 ayda mükemmel vücuda kavuşmak istemiyıorum, fakat ne kadar geliştiğimin farkında olmak istiyorum, protein tozu kullanmaya başlamalımıyım veya kilo aldırıcı tozlara ?

2. furkanozturk

furkanozturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    protein tozu öğünlerin yerine geçen şeyler değillerdir. Düzgün beslenip yanında protein tozu alacaksın :( malesef düzgün beslenmek şart. senin 100-150 gram arasında protein alman gerekiyor.

3. coty

coty Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    günde yarım kilo tavuk göğsü yersin 5 tl eder çok para değil. Ucuza nasıl geçineceğin ile ilgili bir konu vardı ona bir bakarsın

4. furkanozturk

furkanozturk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    spordan hemen sonra protein alman gerekiyor. yarım saat 1 saat içinde. eğerki tavuk yiyebiliyosan ne güzel. parçalanan kasları inşa etmek icin ise whey proteini spordan hemen sonra iyi olur diye dedim. Hızlı besin olduğu icin. Yoksa tabiiki tavukla da bu protein ihtiyacını karşılayabilirsin. ben buzdolabına depoladım filetoları gayet uygun fiyata iyi protein.

5. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Kas inşa etmek için harcadığından fazla kalori Alman gerekir Bazal metabolizma hızını hesapla ve 300-500 kalori arası fazlasını al.
    Kilonun 2 katı protein almaya ama -20 oynayabilir dert etme o kadar.Lor peyniri,yumurta,tavuk,nohut gibi protein açısından zengin besinler tüketebilirsin pahalıda değildir.Kalori açığını kapamak için Fıstık ezmesi tüketebilirsin bir tatlı kaşığı Fıstık ezmesinde 100 kalori vardır ve kaliteli yağ içerir.

6. BounGiorno

BounGiorno Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Beslenmeden olmaz bu iş

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. emreozgun479

emreozgun479 Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    beslenmeyeceksen zaman kaybetme bu iş beslenme ile olmasaydı dışardaki işçilerin hepsi hayvan gibi olurdu

Sayfayı Paylaş