İTME ÇEKME 6 GÜN ??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Ercanunal tarafından 9 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ercanunal

Ercanunal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaslar itme cekme bacakta 3 on 1 off veya 6 gün on veriliyor 6 gün yapan var mı yapılır mı?

2. kirliiiii

kirliiiii Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    itiş , çekiş haftada 5 gün yapıyorum.
    Haftada 6 gün yaparsın, 7 günde yaparsın neden yapamayasın , ama gerek yok mesai yapar gibi haftanın 6 günü spor insanı psikolojik olarak boğar , vucudu strese sokmanın benim için bir anlamı yok.
    Git gez ,gör, eğlen, dinlen , arkadaşlarınla takıl hayat demir kaldırıp indirmek ten ibaret değil.
    Nekadar çok çalışma okadar çok gelişme diye birşey yok kanaatimce.
    Biraz nasihat gibi oldu ama, hakkını vermen gereken ilaç milaç yada yarışma hazırlığı yoksa gerek yok haftanın 6 günü demir kaldırıp indirmeye.

NeverEnough bunu beğendi.
  3. Alincoln

Alincoln Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    28
    İtme çekme bacak sistemini uyguluyorsan antrenmanlarında hakkını veriyorsan bana soracak olursan 6. Günü aramıyorsun bile. 5 gün seni bitiriyor. Ha şöyle yapabilirsin haftanın iki gününe karın ve kardiyo koyarsın.

4. ares1905

ares1905 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Layıkıyla yapıyorsan 6 gün çok ama çok zorlar.Eğer illa 6 yapacaksan volume düşük olmalı. 5 gün yeterli bence de arkadaşların dediği gibi. hatta push günlerine squat eklersen 4 gün bile yapılabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş