İthal Ürünler Hakkında (Universal,Hardline vs.)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xxpenguenxx2 tarafından 15 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xxpenguenxx2

xxpenguenxx2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnternet üzerinden Universal Amino 2700 ürünü aldım. Ürünü alırken türkçe açıklama etiketinin yırtıldığını ve altından ingilizce yazı etiketinin çıktığını farkettim. Aldığım firmaya durumu söyledim ve bana "Türkçe etiketini yapıştıran arkadaş düzgün yapıştırmadığı için kopartılmıştır" falan dedi.İthalatçı firmaya durumu izah etmeme rağmen "Orjinaldir, merak etmeyin" denilerek pek olumlu-açıklayıcı bir cevap alamadım. Şimdi öğrenmek ve bilmek istediğim şunlar;

- İthal ürünlerde kutunun üzerinde Tarım Bakanlığının Onayı olması gerekmiyor mu? (Ben olması gerekli olduğunu biliyorum)
    - İthal ürünlerde sağlık bakanlığından onaylı olup olmadığı nasıl anlaşılır? (Zira kutunun üzerinde hiçbirşey yok)
    - Normal orjinal Universal ürünleri nasıldır?
    - Diğer Supplement ürünlerde durum nasıldır? Onlarda da aynımıdır?

Şöyle bir konuyuda belirtmek istiyorum;
    Kimliğin, diplomanın, soğuk damganın ve daha saymakla bitiremediğim şeylerin rahatlıkla sahtesi yapılırken, daha önce bilmediğim ve bana bu şekilde gelen
    üründen şüphe duymam normaldir. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardımlarını bekler Sağlık dolu günler dilerim.

2. xxpenguenxx2

xxpenguenxx2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardım ve cevaplarınızı bekliyorum.

3. xxpenguenxx2

xxpenguenxx2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. xxpenguenxx2

xxpenguenxx2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Supplementler saglik bakanligi onayli olmaz, tarim bakanligi onayli olur. urunun ustunde aciklamasi Turkce olmalidir. Ilgili firma internet sitesinde ve traim bakanligi sitesinde onayi bulabilirsin.

Sayfayı Paylaş