İstemediğim halde kilo veriyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sertcocukdur tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Yaşım 17 boy 165 ben evde bölgesel olarak vg yapıyorum 2ay oldu başladığımda 63.50 kilo idim şuan60 kiloyum ve irileşmek yerine iyice eriyorum yani kaslarım yerinde sayyo ölçülerim omuz 107 göğüs 95 bel 65 kol sağ 32.2 sol 30.80 bitek kol biraz gelişti oda 0.30cm felan göğüsüm de ki yağlar biraz gitti göğüsüm artık Full Kas gibi duruyo beyaz ekmek yemiyorum sadece okulda fasfood yerim okadar beslenmeme dikkat ederim kilo almak için ne yapmalıyım.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Daha çok ye.

Bekci bunu beğendi.
  3. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    ciddi şekilde yiyorum zaten karbonhidratı çok tuketiyorum protein ağırlıklı besleniyorum.

4. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    O halde daha çok ye

doxux ve Bekci bunu beğendi.
  5. Kolekalsiferol

Kolekalsiferol Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    3.5 kilo vermene rağmen ölçülerin yerinde sayıyorsa aslında bu da bir gelişme :)

6. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    evet ben de öle duşunuyorumda 60 kilo oluncada arkadaşım beni boğazımdan tutup çok rahat bi şekilde yukarıya kaldırdı.yani güç olarak kolay kolay kimse karşı koyamıyorda bolede sinek siklet gibi olduk dün den itibaren beslenme programımı gözden geçirdim ve dahasık ve daha çok protein ağırlıklı beslenmeye başladım.

7. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    63 ken kaldıramıyodu artık kolaylıkla kaldırabiliyo demek :)

8. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    konu öyle değil şimdi sınıfta benden başka vücut çalışan yok ve hepsi 80 kilonun üzerinde bende geçen yıl 75 kiloydum diyet yaptım felan yani geçen yıl yapamadığını çocuk şimdi rahatlıkla yapıyo o yüzden 68 kiloya felan kas kas olarak çıkabilirsem iyi olur

9. hurkanyy

hurkanyy Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo almanın altın kuralı : basal metabolizmanın harcadağı kalori ve gün içindeki aktivitelerle harcadığın kalorinin toplamını geçecek kadar kalori almandır . 7000 kalori = 1 kilo demek yani kullandığın kaloriyi her 7000 kalori geçişin
    sana 1kilo aldırır .basal metabolizmanı öğren ve günlük aktivitelerlede harcadığın kalori ile topla ve çıkan sonucu geçecek şekilde kalori al. Her gün 1000 kalori geçersen haftada 7000 kalori eder o da 1 kilo alman anlamına gelir.basal metabolizma hızını düşürmek kilo alımını hızlandırır .yan gelip yatmam en iyi taktiktir ve kilo alımını proteinli karbonhidratlı ve vitaminli bedinlerden sağlarsan daha sağlıklı kilo alırsın

Sayfayı Paylaş