İstahsizlik, kas kaybı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve _fitmay_ tarafından 26 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. _fitmay_

_fitmay_ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba 1 ay sonra olcum yaptirdim 1 kg kastan yarim kilo yağdan vermisim ve yag oranim düsmemis sabit kalmis. bu benim icin felaket tüm emeklerim bosa gitmis gibi hissediyorum. okul basladigindan beri beslenmede düzensizlik, istahsızlık söz konusu ve çok hareket eden bir insanım farkında olmadan yediklerimi yakıyorum. kastan kilo almak istiyorum aynı zamanda yağ oranımı düşürmek. ne yapmam gerekiyor? 60 kgydim 58.6 ya düsmüsüm. 172 boyum. kızım.

2. ysnkrksbody

ysnkrksbody Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Günlük karoli hesabıyla kendinizi kontrol altında tutun. Doğru spor doğru beslenme çok önemli söylediğiniz çok geniş bir olay ve 1 aylık ölçüm iyi bir kriter değil sonuçta moral bozmaya hiç gerek yok.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. _fitmay_

_fitmay_ Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Karbonhidrati antrenman gunu arttirip antrenman yapmadigim off gunlerde azaltmaya karar kildim. 2200 günlük ihtiyacimken bunun baya bi altinda almisim farkinda olmadan, 2200-2500 civarina cikacagim antrenman gunlerindr artik. Kardiyoda yapmayacağım haftada 2 defaya düşüreceğim çünkğ gerçekten çok hareket eden bir insanım, farkında olmadan çok ayakta kalıyorum vb.

Sayfayı Paylaş