İnsanity ile 1 ay sonucum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Plasticwings tarafından 22 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Plasticwings

Plasticwings Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba,
    İnsanity kardiyo agirlikli antreman' a calisiyorum. 1 ay oldu. Kilom ayni (61) gobek ve kalcadan 2 ser cm ve bel 6 cm inceldim. Temiz beslendim. 2,5 lt su ictim. Protein ve karbonhidrat dengeli beslendim. Sizce sonuclarim az mi? Yoksa normal mi ? Kilom neden ayni bu durum motivasyonumu dusuruyor:(

2. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    belde ne gibi egzersizler yaptınız ?

3. Plasticwings

Plasticwings Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    " insanity " workout yaptım. Kendi vücut agırlıgın ile yapılan kardiyo programı. Birçok hareket var videoları edinip izlerseniz daha iyi olur.

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yeterince az yemediğiniz için kilonuz aynı kaldı. Günlük 500 kalori daha düşük alırsanız kilo kaybı başlayacaktır. Moral bozacak bir durum yok. Bu 1 ayı ne kadar yemeniz gerektiği hakkında deneme yapmış olarak görün. Şimdi ne yapmanız gerektiğini daha iyi biliyorsunuz ve yapıp süreklilik sağlarsanız kilo vereceksiniz.

tnakresss ve Plasticwings bunu beğendi.
  5. Plasticwings

Plasticwings Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Evet ne kadar saglıklı olsa da sebze ve tavuk porsiyonlarımı abartmıştım. Gün içinde de light süt dahil soya sütünü çok içiyordum. Canım çektikçe badem yiyordum..galiba yanlışlarım bunlar...
    Öğünlerime dikkat ederek başladım bu ay'a.. Teşekkürler:)

doxux bunu beğendi.
  6. Plasticwings

Plasticwings Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Kalori hesaplayarak ve az yiyerek 1 haftami gecirdim kilom yine ayni:) sinir bozucu bir durum. Olcumlerde incelme devam ediyor. İnsanity nin 2. Ay i cok fenaymiş. Ve spor yapan bir insanin diyetle kalori takibiyle isi olmamali enerjim tukendi.. Antrenmanlarimi tamamlayamadim.ben saglikli ve temiz besleniyorum. Spora devam...

Sayfayı Paylaş