İNSÜLİN DİRENCİ ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kibir123 tarafından 6 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kibir123

kibir123 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yemekten sonra bile çoğu zaman açıkma hissi olduğu için ve çok kilo aldığım için iç hastalıklarına gittim kan tahlili verdi ama bayramdan sonra bakarım
    sonuçlara dedi
    sonuçlar şu: Glukoz 90 İnsülin 12.0 daha çok değer varda sanırım bu 2si yeterli, bende internette test yaptım bu 2 değeri yazıyorsunuz ve kilo falan insilün direnci çıktı yani 2.66 değer fakat daha sonuçları bi doktora göstermedim, çoğu zaman açıkma hissi var özellikle geceleri oluyor ayrıca tatlı yediğimde sanki normale dönüyorum sporada başladım sizce ne yapmalıyım zaman kaybetmeden eczaneden diaformin alayımmı? tartıda kilo kaybediyorum onda sorun yok ama vucudda bi değişiklik hissetmiyorum

2. Paraklit

Paraklit Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Mühendis
    Yer:
    Istanbul
    Sonuçları doktorunuzun değerlendirmesini bekleyin.

3. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    İnsülin direnci varsa yapacağınız en hızlı çözüm veren şey 3 öğün + öğün aralarına 4-5 saat koymak ara öğün yapmamak

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    herhangi bir psikotik bir ilaç veya antidepresan kullanıyor musun? ben geçen 3-4 ay öncesine kadar solian kullanıyordum etkileri daha yeni gitti kilo alımı durdu. bazı antidepresanlar yapıyor.

Sayfayı Paylaş