İlk günüm

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aydin1923efe tarafından 19 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aydin1923efe

aydin1923efe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar, dün güzel bir spor salonuna yazıldım. Sağolsun oradaki arkadaşlar falan yardımcı oldular gel başla dediler. Yazılır yazılmaz ilk gün yaptıklarım:

1 saat koşu bandında tempolu yürüme
    15 dakika bisiklet
    10 dakika da öne adım atma (aletin ismini unuttum)

Şimdi oradkai görevliler bana bu başlangıcın başlangıcı olsun yarın gel beslenme programı vericez, vücut analizi yapıcaz falan dediler. Bugün saat 17 gibi gitmeyi planlıyorum. Arkadaşlar yaşım 16 boyum 1.68 kilom 60.2 ancak vücudumda hala yağ mevcut. uploadfromtaptalk1432033322468.JPG gördüğünüz üzere.

Sizce 2-2.5 ay içerisinde ne denli geliştirebilirim kendimi ve antrenman programım ne şekilde olsun? Yağlar gidene kadar cardio mu yoksa ağırlıklar ile çalışmaya başlayayımmı? Kalori azaltmalımıyım yoksa çoğaltmalımıyım? Hangi gün gitmeliyim ve akşam evde kendi başıma çalışma yapmalımıyım?

Aklımdaki sorular bu şekilde arkadaşlarım,abilerim.

2. aydin1923efe

aydin1923efe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Salonundaki görevliler zaten bu sordugun bütün sorulari cevaplicak,program vericektir,Burda suanda bisiy söylemek yanlis olur bi basla programini al ondan sonra.

SiR_Arawn bunu beğendi.
  4. aydin1923efe

aydin1923efe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Spor salonundaki Abbas hoca bana bir program hazırladı her biri 4 set olmak üzere ve beslenme programımı yarın oluşturacağını söyledi. İlk gün oldugu icin 2 set basladım ona ragmen yoruldum. Hadi bakalım şu 3 ayda Allah yardımcımız olsun.

5. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş