İlk günüm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve darius98 tarafından 16 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Herkeze merhaba arkadaşlar. Bu gün 6-7 aydır gittiğim kickboksu bırakıp fitnessa başladım. Salon güzeldi gayet kaliteli ve profesyonel geldi bana eğitmenler. Vücut analizim Kilo:69 Boy:1,70 yağ oranın %14 olarak çıktı. Kaydımı yapan antranör fitnesstan beklentilerimi sordu ben de kuvvetin benim için ön planda olduğunu ama estetik bir görüntüde istediğimi söyledim. Buna dair notlar aldı kendisi ve 45 dakikalık bir hareketlere ısınma ve aletleri tanıma eğitiminden sonra eve geldim, Salonda dikkat etmem gereken şeyler sizce neler ( görünmez kaza yada yanlış hareketler felan) ve sizin bana söylemek istediğiniz öneriler varsa memnuniyetle okurum yaşım 17.

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    egitmenin iyi bi giris yapmis o bilgileri alarak :) normalde split programa gecince genelgecer bi program yazarlar ona dikkat et. hocanin sana hareketleri nizami sekilde gostermesi gerekir zaten

3. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle yorum için teşekkürler split ne demek bilmiyorum açıklarsan sevinirim. Evet dediğin gibi nizami şekilde öğretiyorlar harekekleri 5-6 tane eğitmen var aynı anda.

4. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    split yani kas gruplarini gunlere ayiriyorlar

5. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları: