İlgisiz hoca

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve asemil tarafından 29 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. asemil

asemil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar küçük bir yerdeyim dolayısıyla seçenek çok yok salon açısından. Gittiğim salonda sadece bel ölçümü kilomu alıp başlattılar ancak daha önce gittiğim için ilgiyi karşılaştırabiliyorum.

Henüz 3 oldu ancak devam edeceğim çünkü üni bitti ve döndüm. 165 boyundayım 71.5 kilo ancak spor geçmişim var sadece tek sıkıntı alıp alıp veriyorum. Yine aldım tabi evde. Salonda 3tür sadece bacak çalışıyorum biraz da kardiyo ancak ne kadar doğru bilmiyorum bacak bölgemde kilo problemim mevcut.

Hoca pek alakadar değil. Soru sorasım gelmiyor bu yüzden. Sizce sadece bacak ağırlık + cardio mantıklı mı? Hocanın gösterdiği bu. Biraz bilgiye ihtiyacım var 7 aylık bir plan yaptım yavas yavas inmeyi düşünüyorum çabuk verdiğim kilo çabuk dönüyor çünkü. Biraz dağınık yazdım ancak sizin sorularınıza yanıt vere vere anlatabilirim umarım derdimi. Şimdiden teşekkürler

2. Huseyin24

Huseyin24 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba,
    Kilo verme döneminde 3 gün ağırlık, 2 gün cardio + abs çalışıyorum ben. Oldukça verim aldığım bir sistem. Hem sarkıklar oluşmuyor, ağırlık antrenmanları ile bunu önlüyorum, hem de 2 gün sert cardiolar ile yağ yakımını maksimum seviyede hızlandırıyorum.
    Mesela; Pazartesi-Çarşamba-Cuma Full Body antrenman sistemlerinden uygula, forumda alternatif bir çok konu mevcut bu sistemle ilgili, geri kalan Salı ve Perşembe ise Cardio, veya Perşembeyi Cumartesiye çekebilirsin. Bu düzeyde çok daha hızlı sonuç alırsın. 7 Ay çok uzun bir süre.

Sayfayı Paylaş