İlgilenirseniz sevinirm..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fgproject tarafından 7 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. fgproject

fgproject Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar forumları hep okuyorum resimlere de bakıyorum fakat ben kafamda halen birşey oluşturamadım.. Size yazayım dedim.. İlgilenirseniz sevinirim.

23 Yaşındayım.
    178 Boy - 72 kilodayım - Vucut yapım ince. Fakat 93 cm göbeğim var. Göğüs 92 - Yemekten sonra göbeğim çok şiş oluyor aç karnımla 93 cm.

Göğüste çok yok ama göbeğimde sırtım hariç bir yağ halkası var ve oturunca avucumun içini dolduruyor tuttugum zaman. Ben yağ yakıcı ilaçlar vs vs ne gerekiyorsa haziran ayına kadar bu göbeğimden kurtulmak istiyorum kas yapmak değil sadece düz olsa yeterli. Kas istemiyorum. Alkol kullanıyordum bıraktım 4 ay oldu. Kola ve nescafe 3in1 içiyordum günde 10 15 bardak. Bıraktım. Şimdi ise şekersiz sade nescafe ve mümkün olduğunca ekmek - yağ - tuz - şekere dikkat ediyorum. Fakat ne kullanmalıyım yada ne yapmalıyım daha fazla ? Kilomdan kaybetmeden göbeğimi Haziran ayına kadar düm düz yada ona yakın birşey yapabilriim? Salon var 2 3 keredir bisiklete biniyorum. Kullanmam gereken ilaç varsa yada beslenme şekli yazarsanız sevinirm.

2. M.Liberation

M.Liberation Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    okul
    oncelikle ilac degiller salona git duzenli olarak haftada 4 gun ve l-carnetin al.idmandan 30dakka önce ic idman sonraki 1 saatte.birsey yeme. yazakadar illerleme olur

fgproject bunu beğendi.
  3. Dr.house

Dr.house Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    fgproject bunu beğendi.
  4. fgproject

fgproject Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hızlandırmak için yağ yakıcı yeterli olacakmıdır hangi l cartinin almalıyım ?

Sayfayı Paylaş