İdrar Söktürücü?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ciko nat tarafından 13 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    Arkadaşlar malum diet'de iken kabızlık olabiliyor özellikle definasyonda.İdrar a az çıkmaya başladım özellikle bugun hiç çıkamadım, idrar sorunu ıcın ne yapılabilir? önerebileceğiniz yiyecek, bitki var mı?

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Yeşil çay ödem söktürücüdür.Yani bol bol idrara çıkarır.Kabızlık içinde yoğurt ve lipton un 10 lu çayını iç ve sebze yemeklerine ağırlık ver.

3. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    yorumun ııcın teskkur ederm burak can kardeşim, yeşil cay ıcıyorum zaten.. yogurtu aattıracagım bıraz sebzeyıde tabı..

4. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Ben diyet yapmaya başladığımda kabızlıktan muzdariptim lipton 10 lu çay içtiğimden beri rahatım o konuda.O yüzden tavsiye ettim.İnşallah sana da aynı etkiyi gösterir memnun olursun.Ama içeriğindeki bitkiler tamamen sindirim sistemine yönelik.

5. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    aynen burak can oyle dıyorlar sende soyleyınce almak gerekır yarın alacağım. teşekkür ederim.

6. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    yemeklerine bir adet küçük aktivia yourt ve 2-3 adet burçak bisküvi ekleyebilirsin...

7. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Definisyonda öğütülmüş keten tohumu olmazsa olmazım, hem sağlıklı yağ (omega3) hemde zengin lif kaynağı. Öğünlerimin yanında 10-15g tüketiyorum tavsiye ederim. 1000g öğütülmüş fiyatı 6.5 lira, çok pahalı da degil.

8. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    merhaba arkadaslar, yulaf kepegı tukettım ekmek yaptım onla kendımefull lif var ııcınde..hele sukur bugun ıdrara cıktım 2-3 defa.. keten tohumunuda kkullandım annem salatayla hazırladı gerçekten ıse yaradı.. yogurtdda katıcna ekmege ııy oldu.. cok sağolun.. yarın yukleme yapacağım yedıgımı bıraz attıracagım umarım dahda iyi olur..aranel ve rabıthole tskr ederm beyler, dun baktım msjınıza ınt cfedeo ldgm ıcın yazamadım sağolasınız.

Sayfayı Paylaş