İdeal Supplement Kombinasyonu (Stack)

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve androm tarafından 26 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 335 üye.
  1. Lorath

Lorath Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    Hacim için Cell-Mass-No-Xplode-Animal Pak-Optimum Whey düsünüyorum Cell-Mass-No-Xplode'u daha onceden kullanmıs arkadaşlar bunların hangi aroması daha gusel ve tavsiyelerinizi bekliyorum..

2. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Fruit punchu sakın alma.Cell massde arctic berry blast gerçekten hoş bir tadı ve rengi var.Soğuk suyla rahatlıkla sevdiğiniz bir meşrubatı içer gibi içebiliyorsunuz.No-xplode de fruit punch aromalısı çok kötü.Forumdaki tecrübelere dayanarak orange aromalısından alacağım.

Akay, diez ve Lorath bunu beğendi.
  3. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    kafamadakı kombıneyı az cok netlestırdım. bakın bakalım nası olmus;

BSN : nitrix - noxplode - cellmas -syntiya 6 (gece yatmadan once içmek için)

MUSCLETECH: nitrotech hardcore(bunumu alsam yoksa optımum tarzı mıktarı cok fıyatı daha daha uygun bı urun alıp bunu yaza dogrumu alsam karar veremedım ama sanırım bunu alıcam ant sonrası ıcın)

Glutamine : german american tecnologıes glutamin peptides

Twinlab: Likit amıno

aklıma takılanlar: bsn yerıne Gaspari Nutrition Superpump250 - Gaspari Nutrition SizeOn ıkılısınımı kullansam dıye dusunuyorum ama bılmedıgım bı urun oldugundan rıske etmekte ıstemıyorum. bsn den memnun kalmıstım zamanında. ama bu ıkılıyıde cok ovuyorlar. kafam karısık o konuda.

saygılar..............

4. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    bence baska urunlere yonel aynı urun kullanırsan belkı aynı reksyonu goremessın yanı vucudun alısık oldugu bı maddeye tepkı vermesi cok dusuktur

therion bunu beğendi.
  5. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    tşkler ozzers ama ben bsn yı kullanalı yaklasık 8 ay oldu ve 1 er kutu kullanmıstım. yanı belkı vucut yıne guzel yepkı verır dıye umıd edıyorum. bsn den sonra daha guzel kombıneler yapma sevdasına baya bı parayı cope attım. o yuzden bıraz agzım yandı bılmedıgın urunlerı kullanma konusunda....

6. ozzers

ozzers Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    53
    tecrube sahıbıysen ok aslında bu sekılde bende çok pişman olmusumdur ve hala kullanmadıgım vardır evde
    bsn dersen ewet bende güzel sonuçlar aldım ve sadece ıkı kutu ile ve gerçekten hissettıren bır enerji

7. demirayhan

demirayhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar.Twinlab 1000 amino kapsullerden kullanıyorum.Aynı zamanda L-Glutamin toz da kullanmaya başladım.Ancak daha sonra farkettim ki Twinlab da L-glutamin zaten mevcut.Her iki ürünü kullanmaya devam edeyim mi yoksa başka bir ürüne mi geçeyim?

8. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    kafamdakı kombıne sekıllendı:

bsn (cellmas-noxplode-nıtrıx) alınması gereken zamanlarda. ant sonrası ıcın nıtrotech, nitrotechle beraber; german american tecnologıes glutamin peptides, yatmadan once sytına6. sıvı amınodan vazgectım. ılk 1 ay boyle sonra 1 hafta yada 10 gun ara devamında bsn yerıne gaspari superpump250-sizeon ve yukardakı protegın ve glutamıne....

yanlız kombıne yaparken aklıma takılan bır nokta var. ben p.tesı-cars-cuma calısıyorum. dıger gunler off. bunları ant sız gunlerde nasıl kullıyorsunuz? dusunsenıze cuma ant yapıyorum c.tesı off hadı kullandım pazarda off yınemı kullanılıyor?

saygılar..............

9. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    No-xplode'i idman zamanlarında kullanıyordum sadece.İdman olmayan zamanlarda kullanmak gereksiz bence.Cellmass ve nitroyu hergün kullanmalısın.Nitrix hakkında bir fikrim yok açıkçası.

therion bunu beğendi.
  10. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yağ Oranını artırmadan kas yapmak

selam değerli forum bilgeleri 4 aydır body salonuna gidiyorum. Göğüs, omuz, karın bacak çalışıyorum ve yardımlı barfiks çekiyorum. Kilom 71 boyum 171 cm yaşım 27 belim 89 cm. Tartıda yağ oranım %14 çıkıyor. Bu durumdayken yağ oranını artırmadan -ki özellikle karın bölgesi yağlı- kas yapmak için bir supplement kürü önerebilir misiniz? kür mümkünse yurtiçinde kolayca bulabileceğim ürünlerden oluşsun ayrıca yağ yakıcı kullanmama gerek var mı? AOL ve casein proteini yağlanmayı artırır mı? şimdiden teşekkürler

Son düzenleme: 10 Ekim 2008
  11. fatih885

fatih885 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    hellimlive
    yağ oranını düşürcem diyosan L-carnitine kullan.Hatta mümkünse CLA ile kombinasyon yap.Dereler gibi ter akıtırsın ağırlık çalışması sonrası kardio antremanında :D

12. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Supplament kombinasyonum bcaa, animal flex, animal pak, anabolic halo, no-xplode, cellmass, nitro-tech.
    Nitrix başlığını okuduktan sonra nitrixten oldukça etkilendim; acaba supplament kombinasyonuma eklesem mi ne dersiniz?

13. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    halo yada cellmassten birini çıkarıp yerine nitrix ekleyebilirsin..

Rpac bunu beğendi.
  14. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben supplement kürü önerisi istedim. Vücut bu durumdayken protein takviyesine ihtiyaç var mı? Yağ oranı %14 iken bel 89cm. Ayrıca ben L arginin ornitin ve birşeyden daha oluşan AOL ile casein proteini yağlanmayı arttırır mı diye sordum. Ayrıca yağ yakıcı olarak hidroxycut mı kullanayım animal cuts mı?

15. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    -Bsn cellmass
    -Bsn no-xplode
    -Bsn nitrix
    -Optimum Kazein
    -Optimum Whey
    -Animal Pak
    -Animal flex
    -Lipo 6
    -glutamine
    -bcaa

16. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mestano bu supplement kürünü bana mı yazdın? cellmass, No-xplade ve nitrix sanırım yalnız yurtdışından getiritilebiliyor. bunların yerine türkiyeden alabileceğim herhangi bir ürün var mı? Casein ve argininin yağ oranını artırıp artırmadığı ise hala cevaplandırılmadı.

17. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kür Mestanoya ait.Şahsen sizin yerinizde olsaydım protein tozu, kreatin ve bcaa kullanırdım.Nitrik oksit ürünlerini kullanmayı en azından belirli bir aşamaya geldikten sonra kullanmayı düşünürdüm.

18. hellimlive

hellimlive Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kreatin vücudun su toplamasını arttırıyor diye biliyorum bu yüzden yağ yakmaya çalışanlara önerilmiyor diye biliyorum. benim amacım hacim yapmak değil yağ oranını biraz daha aşağıya çekerken kas yapmak. Bu nedenle whey protein tozu ile BCAA mı kullanmalıyım yoksa amino asit mi yoksa L-arginin mi ZMA mı?

19. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Kreatin sanıldığı gibi vücutta fazla bir su tutulmasına sebebiyet vermiyor.whey protein ve bcaa alımı daha isabetli olur.Bu spora başlayalı fazla olmamış kişilerin supplement kullanmamasından yanayım ama 3ay gibi bir süreden sonra kullanılabilir olduğu söyleniyor, tabiki bu sizin bileceğiniz birşey.

20. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0
    Birkaç ay önce yaptığım kür,

Eas HMB
    Eas Glutamine
    Optimum Nt. Whey protein
    Optimum Nt. Vassive-ce
    Universal ZMA
    Solgar omega 3

Diğeri...

Bsn No-xplode
    Bsn Cellmass
    Optimum nt. whey pro.
    Eas Glutamine
    Solgar Omega 3

Bu iki kürde kütle için büyük getiri sağladı.

Sayfayı Paylaş