İştah yok kilo veriyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve dembaba28 tarafından 22 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    boy 1.78 kilo 59 falan. 3 hafta önce 63 kilo falandım. Sınav haftası stres sinir derken 4 kilo falan verdim. Şimdi fitness başlayacam. Ama iştah yok. Az önce 1 tabak makarna bile yiyemedim o kadar diyim size. Sağlık bakımından problem olacağını sanmıyorum. Daha 1 ay önce kan ve idrar tahlili verdim hiçbir şey yok. Ektomorf yapılıyım kemiklerim ince. O yüzden vücut baya çirkin duruyor. Önerebileceğiniz bişiler varsa buyurun yoruma

2. Mennisiah

Mennisiah Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Yemekten ve spor yapmaktan başka önerebiliceğimiz birşey yok. Kimse sana zorla yemek yediremez. Spora başla gerisi gelir.

3. pertcoin

pertcoin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşın sıkıntısı kadar olmasada bende de var beslenememe sıkıntısı. Günde 3 öğün yiyorum ama yetecek kadar yiyemiyorum gün boyu ağzım boş durmasa bile yeteri kadar beslenemiyorum.

Tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    gün içerisinde sigara-çay, sigara-kahve, sigara-gazlı içecek gibi kombinasyonlar yapıyor musunuz? bunlar çok etkili oluyor.

5. dembaba28

dembaba28 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    sigara gibi şeyler kullanmadım kullanmamda. Ayrıca gazlı içecekde içmiyorum pek. Bakalım spora başlayalı 5 gün oldu. 1 ay dolunca yazarım kaç kilo aldığımı

Sayfayı Paylaş