İşin ehlinden antreman programı verebilicek arkadaşlar aranıyor..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve erdoganugur tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. erdoganugur

erdoganugur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Evet arkadaşlar aranıza yeni katıldım bayadan beri bu siteyi takip ediyorum aranızda bu işlerden gerçekten anlayan bir çok insan oldugunu da biliyorum sizden bi rica da bulunmak istiyorum vücudum orta seviyede 78 kilo 1.85 boy sağlam bir antreman programı arıyorum günde 2 bölgeyi çalıştırmayı düşünüyorum. Hangi iki bölgeyi aynı gün çalıştırırsam ne etkili sonuç alabilirim lütfen yardımlarını bekliyorum şimdiden hepinize teşekkürler saygılar sevgiler

2. KeremPiana

KeremPiana Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    1
    Salona gidiyorsan ordaki hocandan alsana niye buraya yaziyorsun her seyi hazir bekleme gunluk aktiviteni biyunu yasini yasam standartlarini vs. Bi sey bilmeden sana en iyi progranida versek nafile paran varsa git bi pt tut burda program istemessin vucudunu atarsin yasamindan bagaedersin sizce nabmaliyim diye danisirsin ama bu kadar basite kacma bidahada bole konu acmamaya bak yanlis anlama bu arada azarlamiyorum. :)

3. erdoganugur

erdoganugur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Şu gittiğimiz spor salonlarındaki hocalardan sence % kaçı sağlam vücut geliştirmeden anlıyo? 3-4 yere gittim hepsi yalandan yere vücut ölçünü alıyo kağıda 3 set bench press 3 set butterfly v.s en klasik programı yazıyo gönderiyo. bunları yapmayı bende biliyorum. Zaten bende kendime program çıkarabiliyorum ama belki burda daha bilgili tecrübeli insanlar vardır diye böyle bir konu açma gereksinimi duydum belki şunu şöyle yaparsan daha iyi verim alırsın veya ne biliyim örneğin chest+biceps çalışırsan daha iyi verin alırsın gibi

Hüseyin özbay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş