İşe başlıyorum ve beslenme bi bakarmısınız yardım gerekiyor

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Franquez tarafından 30 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    Öncellikle merhaba,
    Beslenmemi çok iyi yapıyorum fakat şuan işe başlıcam ve spordan once ne yıcegım aklıma gelmedi sizden yardım almak istedim.
    Sabah işe gitmeden yumurta + lor + yulaf ezmemi yiyeceğim saat 7 cıvarı ve ogle yemegınde gene tavuk pilav proteinimi alıcam fakat fabrika olduğu için arada aç kalıcam gene sağlıklı atıştırmaya calısacagım ama en önemlisi aksam 6 da cıkıcam 7 gibi salonda olucam o civarda spora girmeden hemen sındırmek ıcın ne yıyebılırım meyve düşündüm yada ton balıgı çok şişlik yapmıcagı ıcın fakat sındırme surelerı uzun spordan cıkınca gene beslenmemı yapıcam ama gırmeden ne yıcegıme karar veremedım bı bakarsanız arkadaşlar

2. underworld.

underworld. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    4 moladinda yulaf ezmesi olabilir veya elma

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    öyle bi imkanım olcağını sanmıyorum nasıl diyim spor çantasını bıle salonda bırakıcağım geç kalmak için

4. underworld.

underworld. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Yulafi sütlü shaker yap iç. En basiti ve kolayi bu olur

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. legendh

legendh Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    1- Blender yok ise Vestel Mix&Go gibi bir blender al gayet pratik. 5 Çilek + 1/2 Muz + Yulaf Ezmesi + Süt whey kullanıyorsan içine whey koyabilirsin. (Spordan 1-2 saat önce almalısın.)
    2- 2 yumurta ,1 kaşık yulaf kepeği(un gibi olan), 1 kaşık lor peyniri,2 yemek kaşığı süt,kekik,kırmızı biber,biraz tuz ile omlet yaparsın biraz katı olur ama ekmek gibi yersin. Tavaya yapışmasın diye yağlamayı unutma. Akşam veya sabahtan hazırlayabilirsin.(Spordan 2 saat önce almalısın.)
    3- Kaanlar Whey Protein var şişelerde satılıyor 30gr protein içeriyor. Yanına da kuru yemiş alırsın 25gr badem 25gr yer fıstığı olur. (Spordan 1-2 saat önce almalısın.)
    4- Son alternatif akşamdan tavuk göğüsü alırsın sandaviç kepek ekmeği var 100gr tavuk göğüsünü koy tamamdır. (Spordan 2 saat önce almalısın.)

Sayfayı Paylaş