İş yerim yüzünden beslenemiyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Gürman tarafından 20 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba 18 yaşındayım sigarayı bıraktım.Pizzacıda çalışıyorum bize 1 öğün yemek veriyorlar sebzeli etli yiyebiliyoruz.akşam 6da iş başı yapıyorum sabaha doğru 4 de çıkıyorum(10 saat çalışıyorum).Eve gidince yatma saatim 7yi buluyor.Kalkma saatim öğlen 3-4 arası yani sabah 7de kalkıp kahvaltı yapma gibi bi durumum yok kahvaltı bile yapmıyorum işe gidiyorum pizza ile duruyorum eve gelince birşeyler atıştırıyorum öyle yatıyorum suratım göçtü vicudum az buz var 1.70 boyunda 52 kiloyum 1 yıl öncesinde 65 kiloydum kilo verdim soruma gelecek olursak bu iş saatleri sebebiyle nasıl beslenebilirim bana birşeyler önerirmisiniz işte sadece pizza var dışardan birşey yiyebiliyoruz fakat ödemelerim olduğu için fazla parada harcıyamam bana bi beslenme programı hazırlarmısınız yardım edermisiniz gerçekten durum çok kötü

2. Gürman

Gürman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Yardım edecek varmı bari soruma cevap verin bu iş saatleriyle düzenli beslenebilir miiym ? :)

3. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    o nasıl hayat düzeni , allah sabır versin

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Gürman ;Beslenme başlığı altında konular var ,okuyup detaylı bilgi sahibi olabilirsin .

Kendi saatlerine göre beslenme programını en iyi kendin oluşturabilirsin.

Saatlerin elverişsiz olmasına karşın yinede başarılı olabilirsin.

İyi sporlar dilerim.

Sayfayı Paylaş