İş den sonra spor yapmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve A.D'Alessandro tarafından 7 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. A.D'Alessandro

A.D'Alessandro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Herkeze merhaba, dün işe başladım sabah 8 aksam 5 ve ayriyetten spor yapmak istiyorum ama şöyle bir sıkıntım var, sadece öğlen yemek yiyiyoruz bilindiği gibi :), dediğim gibi işten saat 5 de çıktığım için saat 4 gibi protein tozu kullansam saat 6 gibi salonda olurum, spordan sonra da portenin tozu kullanıp eve gidince normal pilavdir, makarnadir, etdir tarzı şeyler yesem acaba bana yararı olurmu

2. Ddide

Ddide Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Spordan 45 dk once gainer kullansan daha iyi. Protein tozunu spordam sonra ic.

3. A.D'Alessandro

A.D'Alessandro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yalnız öğlen 1 den sonra hiçbirşey yiyemiyorum acaba gainer tek başına yardımcı olabilirmi?

4. er.faruk

er.faruk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Bendede işten sonra spor yapamama sorunu oluyor öğlen aramız yok yemeği boş Zaman'da bulup yiyoruz yada yiyemiyoruz sürekli çay içiliyor şekersiz tabii. Metrobüs ile gidip geliyorum git gel toplam 1 saat yada 1 saat 20 diye metrobüs sürüyor ve yürüme mesafem olarak günde 6000 6200 adım yürümem var metrobüse git işe yürü eve yürü şeklinde çok yoruluyorum bilgisayarda hiç kalkmadan iş yapıyoruz ne yapmam lazım spor Can'ım hiç istemiyor uyumak dinlenmek istiyorum sürekli kahvaltılar tost tipi şeylere döndü direnmeye çalışıyorum çok sağlıklı ekmeksiz beslenirken ekmek yer oldum. Sabah öğle vs ne yapmalı ne yemeliyim ÖZELLİKLE MERAK EDİYORUM spordan kaç saat önce yemek yemeyi bitirmiş olmam gerekir. Şekersiz kahve tavsiye eder misiniz kafein enerji güç verir denir ya spora teşvik eder belki ALLAH HERKESE İSTEDİĞİ VÜCUDU YAPMAYI NASİP ETSİN

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    söylediğiniz gibi durumlar sporu çok zora sokuyor yaşayan bilir. çok yoruluyorsan hafif de olsa ağırlık çalış yinede. izinli günlerinde de ağır ve tam çalışmaya bak hiç yoktan iyidir :/

6. er.faruk

er.faruk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    Haftada tek gün izin var işte ondada set sayılarını tam ve uyanır uyanmaz fitness yapacak sanırım en iyi etkiyi almak için

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

7. Remzi Yurtsever

Remzi Yurtsever Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynı sorun bende de var. 100 kilodan 77 kiloya düşmek istiyorum 2018 mayıs ayına kadar gelecek yaza sağlıklı fit bir şekilde girmem gerekiyor ancak nasıl bir ağırlık antremanı uygulamam gerekiyor bilmiyorum haftanın 6 günü 15+15 olmak üzere toplam 30 dk lık yürüyüşüm var. iş dönüşü ağırlık antremanı yapmaya çalışıyorum zaman ve enerji durumu hergün aynı olmuyor tabii zayıflatacak bir antreman öneri olan varsa çok memnun olurum.

herkese sağlıklı sporlar

8. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    hacı biraz bana kilo ver 50 de kaldık taktik ver :) bende sana vereceğim zayıflama taktiğini

9. Remzi Yurtsever

Remzi Yurtsever Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kanka sen kilo almak istiyorsun sanırım onu hiç bilmiyorum ne yapsam kilo aldığım için ama karbonhidrat miktarını arttırman gerekir sanırım kilo vermek için protein arttırıp karbonhidrat kısıyorlarsa sanırım sende tam tersini yapmalısın appstore da fit 365 diye program var oradan yiyeceklerin tüm değerlerine bakıp ona göre beslenip kilo verdim + fitness ile ağırlık çalışması makinede çalıştım yeni başlayanların yaptığı herhangi bir program ile bu sonuca geldim olayım budur sıra sende :)

Sayfayı Paylaş