üstadlar yardım...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve y.ş tarafından 2 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. y.ş

y.ş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Arkadaslar herkese iyi forumlar aranıza yeni katılmıs bulunmaktayım...
    body yenı basladım 40 gun kadar oldu 23 yasındayım su an kı kilom 86.5 boy 1.85
    öncelikle başlamadan önce olculerım: omuz 120cm gogus 102 cm kol 33cm bel bölgesi 99 cm(göbek)
    40 gun sonra hocanın olcu almasıyla omuz 122 cm gogus 103cm kol 34,5 cm ve gobek yine 99cm kilo 86,5kg olarak olcu aldı...
    kısacası göbek basımın belası oldu eritemedim... bi turlu agırlık antramanı öncesi yarım saat kardiyo yapıp başlıyorum haftada 4 gun gıdıyorum bir gun dinlen bir gun antreman seklınde...
    takvıye kullanmıyorum her gun 6 7 yumurta yarısı beyaz yarısı sarı olacak sekılde ayarlıyorum ve 200 gr kadar tavuk yada kırmızı et tuketıyorum...
    fıtness hocasının bana demesıyle gobegı erıtmek ıcın karbondıhrattta uzak dur dedı (tatlı, beyaz ekmek, v.s) proteini bas göbegı erısıtrsın dedı ancak ben pek tatmın olamadım sızce degerli ustatlarım ne yapmam gerekır takvıye almalımıyım 40 gundekı gelısımım normalmi ve en onemlısı bu gobegı erıtmek için ne yapmam lazım kimileri amino asit diyor yag yakıcı diyor pek bilgim yok bu konuda... cevaplarınızı onerilerinizi beklıyorum saaygılar...

2. Jr_Seid

Jr_Seid Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Emekçi
    Yer:
    Esenler, İstanbul
    Gelişimin normal ve sana hocanın dediği şey doğrudur arkadaşım devam et sabret faydasını görüceksin ve yenilikler deniceksin hocana danış :) ve tebrikler gelişme gelişmedir

3. y.ş

y.ş Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Tesekkurler hocam=)

Sayfayı Paylaş