üst göğüsün iç kısmı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve apeiron tarafından 12 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. apeiron

apeiron Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar arkadaşlar ben vücut geliştirmeye başlayalı 2 ay oldu ama daha önce de fena sayılmazdım kas olarak,2 ay içerisinde gün aşırı düzenli olarak full body başlangıç antrenmanımı,hareketleri en doğru şekilde yapmaya gayret göstererek (zaten aletlerde ne kadar yanlış yapılabilir) devam ettim. şimdi problemim başlıkta da belirttiğim gibi üst göğüsün iç kısmı.2 aydır sadece ittirme ve sıkıştırma aletleriyle çalıştım o bölgede herhangi bir değişiklik olmadığı gibi çevresi gelişimini sürdürerek aradaki farkı açtı güzelim kas kütlesi tümsekten iğrenç gözükür duruma geldi ,motivasyon falan bırakmadı anlayacağınız.şimdi forumda bazıları bu bölgedeki sorunun genetik olduğu için doldurulamayacağından,bazıları ise incline dumbellpressle veya yay hareketiyle izole edilebileceğinden bahsetmiş.son iki antrenmanda dumbell incline press yapmaya başladım ama tereddütte kaldım, sizce ne yapmalıyım? aranızda aynı sorundan muzdarip arkadaşlar varsa ne yaptılar? yoksa acele mi ediyorum?
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Temmuz 2015 ---
    resmini de çiziktirdim http://sketchtoy.com/65510025

Son düzenleme: 12 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş