ülkemizde ki supplementlerin kalitesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve devilemre tarafından 19 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    arkadaşlar salonda ki bi personal trainer ülkemizde internet üzerinden satılan (******.com , supplementler.com , ****** ...) supplementlerin 4.sınıf hammaddeden üretldiğini oralardan almamam gerektiğini söyledi. Amerikan ve Almanya menşeili kaliteli ürünleri alabileceğim bi yere gitmemi tasiye etti Kızılayda ****** genel dağıtım merkezine gidip ordan mp ve olimpa markalı ürünleri almamı tavsiye etti.

ben daha önce hep internet üzerinden alışveriş yaptım hardline markasını kullandım memnun kaldım etkisini gördüm fakat salondaki hocam asla hardline almamamı söylüyor kendisi 2 kere türkiye vg 1. olduğunu da söyledi bende kararsız kaldım . içerik bakımından ve fiyat bakımından hardine 3matrix whey protein bana makul geliyor fakat dediği yerden daha pahalı kaliteli olduğunu idda ettiği ürünleri almamı tavsiye ediyor. kararsız kaldım sizlerin bu konu hakkında bilgisi var mı acaba ne yapmalıyım

2. vurall-1963

vurall-1963 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Hocanin söylediğini bi kenara birak hoca sana elindeki ürünü satmak ister hardline iyi tadida fena değil hem

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    vurall haklı ama hardline eh yani yeni başlayanlar için iyi multipower gibi hiç biri olamaz yd weider gibi çoğunu kullandım en iyisi bunlar tabi ülkede az seçenek var abd de yaşasak orda çok da fazla seçenek var

4. mahviyet34

mahviyet34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bu iyice ayyuka çıktı en güvenilir firmaya (sözüm ona) diyorumki ürün hiç bir barkod okuyucusunda orjinal ibaresi vermiyor.Cevap aynen şöyle bizim ürünlerimiz %100 orjinaldir. istereniz glanbia ya sorun glanbia :D :D türkce hizmeti varsa sorayım . Bu yüzden hardline başta olmaz üzere sadece türk markaları ve kendi bayyinden elden alcağım. Brolar çıkar şimdi :D çok kötü marka diye

5. mehmet1414

mehmet1414 Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    kardeş bro lafı nedir ya en sinir olduğum laf neyse bence bütün tozlar aynı pek bir fark yok hangisi bütçeme uygunsa onu alırım

6. NeverForget

NeverForget Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Beylikdüzü
    Bende şunu anlamıyorum ''x markadan çok iyi etki aldım fakat başka birşey denemek istiyorum'' ? etki aldığın birşeyi neden değiştirirsinki

7. devilemre

devilemre Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    kardeşim çünkü gainer kullanıyordum ve etkisini gördüm artık vücüdum yağlanmaya başladı o yüzden ganier değil de whey protein düşünüyorum

8. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    supplement konusunda bilgim yok ama ülkemize genel olarak 2. 3. sınıf malların sokulduğunu çok duydum
    oto lastiklerinde bile ilk parti mallar üretildikten sonra, kesilme sırasında artan lastik parçalar tekrar işleme konulup lastik yapılıyor. ülkemize gelen çoğu lastiğin bu 2. 3. işlemle yapılan lastikler olduğunu işin içinde olan biri söylemişti bana.
    mutlaka supplementta da bu tip şeyler olabilir, ama genel olarak çok öenmsenecek bir durum olacağını düşünmüyorum. her şeyin en iyisi en zengin ülkelere gider. bu bir gerçek. biz kendi fındığımızın bile en iyi mahsullerini zengin ülkelere ithal edip kalanları ülkede satıyoruz.
    fırsatım varsa o tarz ülkelerden gelenle getirtirim, yoksa takmam o kadar sonuçta sahte olmasın o önemli, gerisi detay...

devilemre bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş