önce gainer mı protein tozu mu ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Samet0618 tarafından 27 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Samet0618

Samet0618 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    spora başlayalı nerdeyse 1 ay olucak
    66.5 kiloyum boyum 1.73
    yaş 19
    biraz kilo almam gerektigini soyledi hocam gainer dusundum ama beslenmeme biraz daha özen gösterirsem bu kiloyu daha temiz bi şekilde alabilirim diye düşündüm gainer a girmeden ama ben vucudumu hacimli gostermek kas kutlesi oluşturmak istiyorum suan kilom bel cevresinde genel olarak ben bunu kollara goguse yaymak istiyorum ama bu isteklerim için gainer kullanmalımıyım yoksa protein tozu mu almalıyım ?

2. Rivn

Rivn Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Kankam gainer şeker dolu bir üründür, bir pilavla kilo almak var bir de tozla kilo almak var. Protein tozu antreman sonrası toparlanma için uygun olur protein ihtiyacını karsilayamazsan vesaire hem içindeki amino asitler kas gelişiminde yardımcı da olur

3. Samet0618

Samet0618 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    protein tozu almak daha mantıklı olucak ozaman kiloyu zaten beslenmeyle bi şekilde alabilirim diye düşünüyorum

4. Rivn

Rivn Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Tabii ki ye babam ye göm babam göm bol gainzler

5. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Eğer gainer ı hacim almak için kullanacaksan zaten yüksek miktarda whey protein mevcut gainerlarda , yok hacim alma derdinde değilim diyorsan protein tozu, olayın bir de şu açısı var eğer hacim kazanmak istiyorsan bu sporda bir atasözü var "HAYVAN GİBİ YİYİP HAYVAN GİBİ SPOR YAPACAKSIN" :)

Sayfayı Paylaş