ölçüm tablomu değerlendirir misiniz!!!!

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve jumanji tarafından 20 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jumanji

jumanji Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    20082011414.jpg arkadaşlar 1 hafta önce sıkı bır cardıyo agırlıklı fitnes programına basladım. son 1 senedir aralıklarla fitnes yapıyorum.vermek istediğim 3-4 kilo fazlalığım var .
    bugun ölçtürdüğüm bu oranları bilgim olmadığı için degerlendiremiyorum.. bana yardımcı olabilir misiniz.. :confused::confused:

2. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Bence ideal bir vicuda dogru gidiyorsun gercekten güzel degerler çalışmaya devam et yag oranını düşürebildigin kadar düşür, kilon bana göre iyi geldi biraz daha kalori yakma odaklı calıs ve agırlık çalısmayı kesme kendıne güzel bir haftalık prog ram bul ve kas calısmaya devam et derim.

jumanji bunu beğendi.
  3. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ oranı ölçen cihazların çoğu gerçek sonuç vermiyor. %16 yağ oranında kadınlarda mide kasları görünmeye başlar. Eğer öyle bir durum yoksa bu sonuç yanlış. Ama boy-kilo oranın güzel. Tabi ki, ne kadar kas ve yağ kütlenin olduğu daha önemli bir bilgi ve ona sahip değiliz. Ya fotoğraf görmeliyiz, ya da daha kapsamlı bir yağ ölçümü yapılmalı.

jumanji bunu beğendi.
  4. jumanji

jumanji Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağolun =) şimdi birşey sorcam ben bu ölçümü gnc de yaptırdım oradaki bayan bana carnitine i önermedi aslında almak amacıyla gitmiştim. zaten olan yağ oranınız vücudunuz için gerekli carnitine önermem size dedi. ne yapmam lazım kullanmam doğru değil mi gerçekten?

birde kas ve su kütlem nedir acaba? onlar normal seviyedeler mi

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kas, su ve yağ kütlesi zaten bir biriyle bağlantılı değerler. Ve GNC'de onları doğru ölçebileceklerini sanmıyorum.

Carnitine zaten şüpheli bir ürün. İşe yarasa bile doz başına maliyeti çok yüksek. Herhangi bir destek ürün kullanmaya gerek olduğunu düşünmüyorum şu durumda.

6. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    CARNİTİNE yağ yakımına yarayan ve karın kası gelişimini destekleyen mükemmel bir üründür . kulanıpta memnun kalmayan görmedim. Ama size tavsıye etmeyen satıcınında dediği gibi sizin artık bu ürünü kullanmanıza gerek kalmamıs zaten yeterince yağ yakmısınız, boy-kilo orantısı mükemmel. Su dakikandan sonra kaslarınızı protein odaklı besleyip gelişmesinin desteklemeniz daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum

7. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Carnitin-cla kombinasyonu yap en kısa zamanda sonuc al ve gnc dekı o kadının yanına git.

Spastik cok memlekette.

8. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
  9. H4k4nn

H4k4nn Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları: