çalışma düzeni

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve samet5811 tarafından 27 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    merhaba arkadaşlar yaşım 14.5 yaklaşık 15 gündür evde vücut geliştirmeye çalışıyorum :D daha 15 gün oldu ama düzensiz çalıştığım halde göğüs kası yaptım bana çalışma programı önerebilirmisiniz

NOT:Evde Çalışıyorum :D :D

2. Baufitchampion

Baufitchampion Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    8
    Dostum senin yaşında kardeşim var benimde aynı şeyi oda bana soruyordu ona cevabım şu oldu daha gelişimini tamamlamadan spor yapman seni olumsuz etkiler. En azından yaş olarak bir 16-17 leri gör derim

3. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    abi sınıfımdaki bazı arkadaşlarımda dedi çalışma boyun çıkmaz dediler sence nasıl zararları olur ??

4. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Dostum yok öyle bişey ya forumda tartışıldı hem evde calisiyormussun yukardan yük yok ben 6 ay 7 önce başladım . 165 başladım boyum 178 spor kısa falan yapmıyor yurt dışına gitmiştim çocuklar 13 yaşında salonda çalısiyor barfik falan sıkıntı yok

5. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    bende internet te araştırdım öyle bir şey yok diyorlar ve yaklaşık 2.5 hafatdır çalışıyorum profil fotomdaki ilk halim şimdi fotoğrafımı çekip karşılatırdım süper göğüs kası olmuş gerçekten çok sevindim ve 45 liralık dumbel ile 25 liralık barfiks demiri sipariş verdim zaten halime bakınca çok motive oldum okuldaki arkadaşlar filanada diyor baya geliştin diye yemem çok iyi olmasa da süt ürünlerini çok fazla kullanıyorum evde kemik suyu yaptırıyorum gerçekten çok faydası oldu motive olmamın büyük bir kısmınıda foruma borçluyuym hepinize teşekkür ediyorum çok sağolun arkadaşlar :D

sergen turaman bunu beğendi.
  6. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    motivasyonu kapmışsın dostum devam :)

Sayfayı Paylaş