Üst ve alt güc dengesizliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Caozz tarafından 7 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Caozz

Caozz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar, 4 aylık bir spor geçmişim var apandist patlamasindan dolayı birakmak zorunda kalmıştım normalde 3 ay ii bir sure gerekli olmasina ragmen o zamanlar lise son sınıf oldugum icin 1 yıl kadar ara verdim ve bu hafta yeniden geri döndüm geri döndügüm icin cok mutluyum ve huzurluyum lakin benim bir sorunum var arkadaşlar benim dusunceme göre genetikle alakalı bir durumdur belki ama uzatmadan soruna geçeyim
    Arkadaşlar bench,önkol,arkol,ve omuz çalıştığım zamanlar kilo artışında çok zor bulunuyorum spora gittigim zamanlar 3 ayda bench en fazla 12.5 önkol 10 omuz 30 kilo kaldirabiliyorum lakin ön bacak ve arka bacakta 70 ve 80 kilolarda rahatlıkla çalışabiliyorum yeme programıma çok dikkat ediyorum vesaire vesaire ama bacaklarimdaki kilo artışını üst gövdemde yakalayamıyorum buda beni üzüyor yani ne yalan söyliyeyim,Bunun için neler yapabilirim yorumlarinizi bekliyorum herkese iyi sporlar hayırlı günler olsun.
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ekim 2017 ---
    Arkadaşlar yanlış yazmışım kusura bakmayın bench 25 kilo ön kol 20 kilo olacaktı.

Son düzenleme: 7 Ekim 2017
  2. SufferBuildsU

SufferBuildsU Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Bu iş sabır işi. Sabret düzenli çalış kendine uygun ağırlıklarla düzgün hareket formuyla doğru programı araştırıp uygulayarak çalış artış görürsün mutlaka ama öyle kısa sürede yüksek artışlar bekleme motivasyonunu da düşürürsün. Utanma sıkılma hafif ağırlık sana uygunuysa onunla çalış. Program araştırırken yeni başlayanlar bölümünü inceleyebilirsin.

Caozz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş