Üniversiteli misiniz? yurtta mı kalıyorsunuz? bakmalısınız.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Pusket tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Pusket

Pusket Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba
    Bir süredir siteyi takip ediyordum yeni kaydoldum. Biliyorum başlık üye çekmeye yönelik oldu ve bu konu hakkında yığınlarca konu var ama sen daha çok Üniversiteli olup yurtta kalanlardan neler yediklerini nerelerden aldıklarını öğrenmek istiyorum okuyup cevaplarsanız çok teşekkür ederim.

2. MobLife34

MobLife34 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul,Bursa
    Hocam KYK da kalıyorum üniversite öğrencisiyim. Sabah 8-9 da kalkıp kahvaltımı yapıyorum beslenme programıma uyup. Öğlende kampüs hemen dibimde olduğundan gidip öğlen yemeği ne çıkarsa yiyorum. Genelde yurtta pilav tavuk oluyor her akşam. Spordan önce yiyorum birde spordan gelince yiyorum akşam 9-10 civarında. Ara öğünlerde yerfıstığı ezmesi , tam tahıllı bebek maması falan yatmadan önce besin içeriği yüksek olan herşeyi yiyorum. Şuan 65 kiloyum bu beslenmeye 1 ay önce başladım 5 kilo aldım 1 ayda sırf beslenme ile. Dymatize Super Mass Gainer alıcam 2-3 güne amacım 80-85 e ulaşmak ve sürekli bu sporu yapmak. Supplement içinde şimdilik gainer ve kreatin düşünüyorum belki yanına bcaa olabilir.

Pusket bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş