Üniversite için il dışındayım, Beslenme konusu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve badiufuk tarafından 25 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. badiufuk

badiufuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Değerli abilerim öncelikle Ramazan ayınız mübarek olsun.
    Üniversite için il dışına çıkacağım ve yemek konusunda problem yaşayacağımı düşünüyorum.
    Günde 3 öğün yemek dışında, Protein hapı önerisi isteyecektim sizden. İçinde Protein ve Karbonhidrat olanlarından bildiğiniz güzel bir tane varsa, söylerseniz çok sevinirim. Gainer ve Protein tozu kullanabilirim ancak, Süte alerjim olduğundan, Protein Hapını tercih ediyorum. Daha önce kullanmadım, miktarıyla birlikte bildiğiniz varsa ( miktarı açıklamalı site gayet iyi olabilir) verirseniz sevinirim. teşekkürler

edit: Nick konusuyla dalga geçmeyin lütfen, dalga amaçlıdır:)
    edit2: araştırdım ayrıca, protein hapı bir şey yok diyorlar sanırım. ben karbonhidrat ve proteinin bir arada olduğu bir şeyden bahsediyorum. Ayrıca tekrar söylüyorum araştırdım, bulamadım. Sizler daha iyi bilirsiniz diye soruyorum, tekrar teşekkürler

Son düzenleme: 25 Temmuz 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Bildigim kadariyla tablet seklinde karbo + protein yok, gainerlar bu tarife uyuyor ama diyorsun sute alerjim var. Amino asit tabletleri var ama meal replacement ( yemek yerine ) kullanamazsin kullanmamalisin.Bu durumda sana dusen pekcok ogrenci arkadas gibi elinden gelen en iyi sekilde beslenmek

Sayfayı Paylaş