Üçüncü ay yağ oranında artış!

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve thendo tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thendo

thendo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selam , 2. ay ölçümümden sonra yağ oranım %11 di bu arada boyun 193cm kilo 83 yaşta 26. yağ oranı bu şekildeydi bende o güzel 9-10 arasına çektimmi kaslar çıkmaya başlar dedim ama çekememişim kendi oluşturduğum protein ve karbonhidratlı diyetimi uyguladım ama tam uyguladım denemez %80 olarak uyguladım. bir ay onunla beslendim protein tozu falan supplement kullanmadım ve bu ay yani bugün ölçüme girdim yağ oranı %12 olmuş 500gr yağ 500gr kas kazanmışım. sizce bu iyimi kötümü ? yağsız yemeye dikkat ettim sabahları 3 4 haşlanmış yumurta yedim sarısıyla beraber. bunu hocaya diyince sarıdandır dedi ama bence kafadan salmak için dedi gibi olabilir sizce öylemi ? sarı yağ yaparmı ? bunun dışında şunlar yağ yaparmı tavuk mesela bazen haşladım bazen ızgarada yağsız kızarttım bazen fırında poşetledim soslu olarak ama yağ yok sosta knorr un falan varya harçlar onlar ile yaptım günde 250gr tavuk eti yedim öğlenleri şirkette tabildot yedim mecburen. hergün 1 elma yedim yağsız süt içtim yoğurt yedim salata yedim neyi yanlış yapıyorum yada doğrumu yapıyorum ?

2. thendo

thendo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Günlük kalori ihtiyacını geçtiysen yağ olarak depolanır yediklerin bir kısmı eğer bulk yapıyorsan kafaya takmana gerek yok.

4. thendo

thendo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yok hocam ya daha normal vücut yapamadık ki bulk yapalım :) kalori ihtiyacım hergün ayrı oluyordur bir gün çok koşturuyoruz iş yerinde bigün oturuyoruz sadece

5. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Ozaman beslenmen sıkıntılıdır.Günlük kalori ihtiyacına göre beslen kilo vermek istiyorsan 300 kalori azalt.Almak istiyorsanda 300 kalori artırırsın.

6. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Hocam 500 gr yağ 500 gr kas gayet güzel şikayetin ne ki ?

Sayfayı Paylaş