1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Özden Özdoğan 2001 Türkiye Şampiyonu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve thymus tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    nerelerdesin utku

2. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
  3. ronnie_utku

ronnie_utku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Askerdeğim daha 1 yıl var bitmesine:) Biliyorsun bacağım sakattı fizik tedavilere vevap vermedi bir de 15 ay önce el bileğimi sakatladım ve spora ara vermek durumunda kaldım.SAkatlıklarım bir türlü geçmiyor.şimdi gata da spor hekimliğinde tedavi oluyorum.inşallah geçerde döndüğümde başlarım.O dediğin spor salonu nerede ilk defa duydum.

4. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    19 mayıs stadında, geçlik spor genel müdürlüğü alanında yaşardoğu güreş salonun içinde ağırlık salonu var. bu arada çok geçmiş olsun.inşaallah erkenden sağlığına kavuşursun.askere gitmende iyi olmuş gitmeden bitmiyo. ne güzel, şimdi aradan çıkacak.

5. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Bulk doneminde neler tüketiyorsunuz?
    Kollar ve bacaklar cok iyimiş.

6. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    dengeli beslenme ,aslında diet yemeklerinin artırılmış şekli diyebiliriz.

kemocan bunu beğendi.
  7. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Öncelikle eski bir amatör bisikletçi olarak forumda bisiklet vurgusu yapan tek kişi olmaktan ötürü yalnız hissediyordum kendimi ama sizin yorumlarınızı okuduğuma çok sevindim. Öncelikle şahsen teşekkür ederim. Büyük başarı elde etmiş müsabık biri olduğunuz için merak ettiğim bir konuda soru sormak istiyorum: Natural body building ile body building arasındaki fark nedir? Biliyorum ki ikisinde de supplement kullanımı olmasına karşın ikisinde de doping maddeleri yasak. Acaba sınırları mı farklıdır ya da nedir aradaki fark?

8. a-y-k-u-t

a-y-k-u-t Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    tebrikler oldukça güzel vücuda sahipsin başarıların devamını dilerim..bir ricam olacak hocam karın kası programını belirtirmisin lütfen?

9. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    estetik fenomen:arkadaşım,natural body building veya body building diye bi ayrım yok.inan bana,klasik body sinden fitness müsabakalarına kadar ve daha da geniş söyleyeyim müsabakası olan her sporda steroit var yarışın ve yarışcının olduğu her dalda doping kaçınılmaz.sadece bundan kaçmayı başaran sporcular ve başaramayan sporcular diye ayırmalı.amatör bi bisikletci olarak senin sporun için dopingi serbest bırakmalılar diye görüş bile var .ve bu dünyanın en zor iki sporu bisiklet ve body building.şu suplement meselesi bunlar beslenme takviyesidir. yani yardımcı destek.ama bunlar insana bomba etkisi yapmaz ve beslenmen mükemmelse işe yararlar.

10. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    aykut arkadaşım. mide kasları için özel bi program yok.ben onları da diğer adalelerim gibi düşünürüm.yinede şöyle söylim .bi kaç egzersiz seçerim(sıkıştırma, çakı,serratuslar için yan sıkıştırma,yan duruş çakı, öne eğilerek çubuk twist,yüz üstü yatarak bacak çaprazlama,ayakta çubuk twist)30 ile 50 tekerar arasında yaparım 1 er set yaparım.ama definitionda yaparım haftada 2 -3gün yeterli.of sezonda sadece crunch ve çubuk la ayakta twist yaparım oda haftada 2 -3 gün 1 er set 30 ar tekrar.aman sakın böyle bi mideye ulaşmak için 100 lerce 1000 lerce tekrar yapmayın alakası yok.orada midenizde adaleniz hazır ama görünmesi için derinin incelmesi lazım.bunun içinde sıkı diet.

11. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    iyi aksamlar şaka gibiymis gercekten resımler :D tebrik ederım b.aşarılarınızdan dolayı ..
    benım sorum pirinç lapası diyeti bir diyet vardı 2 ,3 günü aşmayan bir diyet ödem atmak ıçın diye yapıldıgını biliyorum alıntı yaptıgım yazınızda bu tarz bir lapa tarıfı var
    sizde bu lapayı yaptıgınızda başka bir şeylerde yiyormuydunuz ??
    sadece lapayımı tükediyordunuz ?
    yeşillik ekliyormuydunuz ?
    cevap larsanız çok memnun olurum iyi geceler

12. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    dietlerimde yeşillik her zaman olur.

13. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    derinn açıklamanınız için teşekkür ederim epey kapsamlı bir açıklama yapmışınız tüm soru işaretleri gitti kafamdan :))

14. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    spor yaşantında başarılar

15. anilaslan

anilaslan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    özden hocam merhaba ben rizede body salonuna gidiyorum yaş 16 kilo 60 1.69 boyum var sizce nasıl çalışmalıyım kaç sene gitsem vücudum hayvan gibi olurum hergün gidiyorum body ye

16. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    eminim salondaki hocaların sana yardımcı olacaktır .çünkü daha yeni başlıyosun hocalarına bişans ver.eğer seninle yeterince ilgilenmezlerse.ozaman yardımcı oluruz.spor yaşantında başarılar diliyorum.

17. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Özden abi size bir sorum var. Sabahları bazen light beyaz peynir ile 6 yumurta yiyorum, ayrıca 1 kase çikolatalı yulaf ezmesi yiyorum. Yumurta yapacak zamanın yoksa 1 ölçek whey ile 1 kase yoğurtu karıştırıp çikolatalı yulafı ekleyip yiyorum. Sizce sadece kahvaltıda alınan basit şekerin bir zararı olur mu? Ayrıca pirinç kapası yeribe light pirinç ve mısır patlaklarından yenilebilir mi? Paketinde 30gr civarı karbonhidrat var da. Bide bisiklet demişsiniz, onu açık havada sürsek bir farkı olur mu? İstanbulda yaşıyorum da malum düz parkur bulmakta zor tam bir interval kardio gibi oluyor buralarda :D

18. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bu beslenme normal alışkanlığınmı yoksa diettemisin . eğer diette isenher öğünde birazda olsa şeker almak diye bi şey yok.şekeri sadece idman sonu meyve şekeri olarak alırız.eğer bu senin normal beslenmen ise yani kontrollü kilo almak diyelim buna,ozaman bi sorun yok kahvaltında.mısır patlağı ve light pirinç olmaz
    ne kadar proteine ihtiyacın varsa o kadar da temiz ve kaliteli karbonhidrata ihtiyacın var.bildiğimiz pirinçi kullan.açık havada bisiklet mükemmel olur .

19. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Thymus aslında dietteyim. Kilo vermeye çalışıyorum. En son yağ oranım %14 çıktı onu %10 un altına çekmeye çalışıyorum ve umarım başarırım. Tavsiyene uyup sade yulaf yemeye başladım, tadı saman gibi oluyor :( Ayrıca pirinç yemek okulda biraz zor olacak ben o nedenle o light ürünü demiştim. Sabahtan akşama kadar 3 saatte bir 1 kase pirinç çıkartıp yemek biraz zor:p Evden hazırlayıp götürüyorum bazen ama oda zor oluyor. Boy:1.70 kilo: 77 benim şu an. Umarım sayende amacıma ulaşırım. İlgin için teşekkürler.

20. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Fitness ve vücut geliştirme yarışmalarında dereceye girebilmek için yağ oranımız maksimum yüzde kaç olmalıdır?

Sayfayı Paylaş