1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Özden Özdoğan 2001 Türkiye Şampiyonu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve thymus tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    15 yıldır bu camianın içindeyim ama özden özdoğan ismini ya duymadım yada hatırlayamadım.bunu yazıyorum çunki kendimde büyük eksiklik olarak gördüm.bugüne kadar okadar çok müsabık dostlarım ve partnerlerim oldu fakat böyle bir kas kalitesine nadir rastlamışımdır.Gerçekten tebrik ediyorum.Bence bildiklerini burada paylaşman ve yardımcı olma isteğin gerçekten gurur verici.ben bu kalitenin yine podyumlarda hızlı bir şekilde esmesi taraftarıyım.sponsor olunacak ise böyle kaliteli vucut inşası yapabilen mütevazi sporculara yapılmalı ki firmalarda reklamın yanında kendilerini temsil eden kişinin üstünlüklerinden faydalanabilsin.

Niaterim, grkszhrf ve redbaron_ bunu beğendi.
  2. daldiy

daldiy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bisiklet

hayranlıklarımı ve saygımı ifeda etmek isterim. ben dediniz gibi gunde en az 45 dakkika bisiklet yaptım. 2 aydırda devam ediyorum bezan haftada 5 gün bazen 2 gunde bir. fakat dizlerimde derman kalmadı desem yeridir. en ufak merdivende dahi ayaklarım dizlerim ağrıyor sanki.

3. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    bunun nedenini beslenmende aramalısın.

4. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    guardbody:nedesemki kardeşim bana tercuman olmuşsun.iltifatların için teşekkür ederim döneceğim bunun için şartları zorluyorum.

5. 2shae

2shae Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tekirdağ'da mı oturuyorsunuz hala? Saray'ı ve Safaalan Köyü'nü biliyorsunuzdur. Bizim o iki yerin arasında ormanda yazlığımız vardı Safaalan'dan çocukları toplar maç yapardık. Hey gidi günler hey :D

6. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    aslen trabzonluyum.doğma büyüme samsunluyum.tekirdağda sadece yarıştım.

7. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    samsundan ordu'ya giderken bir defa geçme imkanım olmuştu.malesef kısa bir konaklama oldu.tek hatırladığım ve beğendiğim güzergahımın üzerinde olan tren vagonlarından yapılmış restaurant.oksijeni bizim buralara göre bol olan bir memleket.yediklerinizden ayrı bir zevk alıyor ve sabahın köründe oldukça zinde uyanıyorsunuz.oksijeni sağlam kullanki yakın zamanda podyumda rüzgarını estir.

8. daldiy

daldiy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    bisiklet

80 doğumluyum 178 boy 84 kilo. kilo verme amaçlı hem diyet hemde spor yapıyorum.o nedenle bisiklet seçtim kardio için. forumu baya okudum fakat hem kilo verip diyet yaparak hemde dizlerimideki ağrıyı giderecek kadar besin almak ters orantılı gibi geldi bana. suni bişiler de almak istemiyorum. saygılarımla.

9. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    asla, diet demek yememek demek değil.diette basit şeker ve yağ almazsın .sık sık yersin acıktıkça. sebzede kısıtlama yok bol su içersin . bunlara uyarsan sıkıntın kalmaz

10. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    thymus idealize ettiğim bir vücudunuz varmış müsabık olduğunuz dönemde...sizi bu forumda görmek ve bilgilerinizden faydalanmak bizleri mutlu eder...

11. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

12. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    gece 11 gibi meyva yada prinç tüketimini önerirnisiniz ? Deifanasyon zamanı ?

13. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    definition ama nasıl bi hedef.yarışma veya yarışma formu gibi bi hedefmi.ben definition yaparken son zamanlarda meyve yemem.lapa pirincide günlük tüketimim bellidir, günde 400 gr yiyeceksem üstüne çıkmam.akşama kalmışsa yarına bırakmam.bide şunu eklim princi kan şekerimi düşürsün diye (400 g ) pirinci 8 öğünde yerim bu şekil inanılmaz bi eziyet oluyo.hep açsın asla tokluk yok .ama inan makine gibi yağ yakar, bu şekilde beslenme.ama bu kadar pro yapma .sadece bi paylaşım olsun diye yazıyorum.

year2004 bunu beğendi.
  14. NBA

NBA Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    __ NBA ACTİONS__
    hedef parçalanmk bütün öğünlerde pirinç yenebilir diosunuz yani yarışma hedefi yok yalnız gece karbo alımı alınca vücut depolayıp yağa çevirmesmi ?

15. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    sureklı pirinc kekınden bahsedılıyor nerede bulabılırız bunu ben baktım dia bim gibi marketlere bulamadım daha buyuklerıne mı bakmak lasım yada farklı bı yerdemı satılıyor? ve nezaaman ve nasıl tuketılmelı? sizi yoruyoruz ama sızden ogrenmemız gereken cok sey var :) tsk

16. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    pirinç kekini ilk kez duydum.

mjacksonwithus bunu beğendi.
  17. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    pirinç en mükemmel karbonhidrat kaynağı.demiştim ya azar azar yenen prinç gecede olsa kilo yapmaz.tabi yağsız ,ve definition da sadece pirinç ye karbonhidrat gereksinimin için

18. Leadri

Leadri Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Grafik
    Yer:
    Trabzon
    tavsiyeleriniz benim musabik bir hocam var MURAT TONYA (trabzonlu, 2009 antalya 1. 75kg) çok benziyor acaba tanışıyor musunuz hep aynı öğütler bisiklet olsun pirinç olsun ve diğerleri merak ettim. faydalı bilgileriniz için teşekkür ederim.

19. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hayır tanımıyorum adını bu sene duydum.o da ekim ayında istanbul da yapılan müsabakada.
    sanırsam antalya da 70 de ikinci olmuş.ekim ayında 75 de 1. oldu formunu gördüm çok iyiydi.
    başarılarınızın devamını dilerim senin ve hocanın.

Leadri bunu beğendi.
  20. ronnie_utku

ronnie_utku Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Özden abi öncelikle merhaba görüşmeyeli baya oldu yeniden spora başlaman çok güzel.Zaten vucuduna hayran olmamak elde değil ,definasyonu muhazzam yapıyorsun.Bacaklarına nazar değmesin:) Gelince görüşmek dileğiyle....

Sayfayı Paylaş