Önerilere ihtiyacım var.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Madness7 tarafından 15 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Madness7

Madness7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba arkadaslar. Biraz başınızı ağrıtacagım. Okur ve cevap verirseniz memnun olurum. Ben temmuz sonu itibariyle 81-82 kg idim. Deniz kenarında oturmanın da hevesiyle. Kilo verme ve kas yapma hevesine girdim. Kola cips vs bunları kestim. Şekeri zaten bırakmıstim. Yağlı yemedim, neredeyse hiç yani. Bol süt ,yulaf, yogurt sebze meyve yumurta vs protein ve su agırlıklı olarak 3 ayda 10 kilo verdim. Şuan 72 73 arası degisıyor. Bu arada günlük koşu ve egzersizi de aksatmam. Sorularım bu zayıflama yöntemim dogru mu? 2.sorum ise aksam ögünü 7 gibi yulaf yemek (süt ile) sorun yaratır mi? Ogrenci adamiz malum evimiz gibi olmuyor. Veya salata vb bisey mi tuketmeliyim? Simdiden tesekkurler

2. Tinasoft

Tinasoft Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Karbonhidrat kilo vermek istesen bile gerekli bir besindir bu yüzden yemende sıkıntı olmaz ama günlük karbonhidrat hesabını yapıp ona göre yiyebilirsin ama akşam öğününü ben senin yerinde olsam salata+peynir ile tamamlardım kilo sıkıntısı yaşamak istemiyorsun bu yüzden akşam öğünlerini biraz daha hafif tutmanda fayda var

Sayfayı Paylaş