Öneri ve yorumlarınıza ihtiyacım var!

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve canerdnmz tarafından 11 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. canerdnmz

canerdnmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba, siteye henüz yeni kayıt oldum ve sizinle antrenman günlüğümü paylaşıp tecrübeli ve profesyonel hocalarımdan tavsiyeler ve yorumlarını rica ediyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
    • Boy: 1.71
    • Kilo: 82
    • Yağ Oranı: %19 (Ağırlıklı olarak bel ve kalça bölgesi)
    Bir fitness eğitmeni kontrolünde 3 Haftalık bir totalbody programı yapıp kaslarımı tembellikten kurtardıktan sonra geçen hafta aşağıda ki antrenman programına geçiş yaptım.Programı yazan fitness eğitmeni, programın ağır olması sebebi ile haftada sadece 2gün gelmem gerektiğini söyledi.
    • Soru 01 - Kilo vermek ve yağ yakmak istiyorum haftada 2 gün bu programı uygulayıp 2 günde sabahları aç karna kardiyo çalışması yapsam kas kaybı yaşarmıyım? (Kullandığım supplementleri programın altında belirttim)
    Program - Süresi 1,5 ay (14 Antreman)
    Not: Çalıştığım ağırlıkları her idman minimum 5kg arttırıyorum

Back Squad - 5x5 / 70kg (
    Bench Press - 5x5 / 65kg
    Overhead Barbell Press - 5x5 / 40kg
    Dumbell Row - 5x5 / 26kg
    Lying Triceps Ext. - 5x7 / 25kg
    Peacher Curl - 5x7 / 30kg
    Pull Up - 2x5
    Eliptik Bisiklet - 10dk

Crunch w/Bosu - 2x25
    Leg Reise - 2x15
    Plank +20kg - 2x30sn.

Supplement
    Sabah - BigJoy Multivitamin & Omega 3-6-9 (1'rer tane)
    Antrenman Öncesi - Olimp BCAA & Scitec Cretein Monohydrate (1'rer Ölçek)
    Antrenman Sonrası - Olimp Glutamin (1 ölçek)
    Yatmadan Önce - HardLine Casein & HardLine ZMA & Omega 3-6-9 (Casein 1 Ölçek, Diğerleri 1'er adet hap)

Son olarak beslenme programım protein ağırlıklı. 3 antrenman tamamladım ve vücudumda sıkılaşma olduğunu farkedebiliyorum. Sizlerden öğrenmek sitediğim program ve supplementler hakkında görüşleriniz ve yukarıda da sorduğum gibi yağ yakımını ve kilo kaybını hızlandırmak için haftada ekstra 2gün kardiyo yapsam kas kaybı yaşar mıyım? Yoksa fitness eğitmenimin söylediği gibi sadece haftada 2 gün gitmem yeterli olur mu?

İlgilenip cevap yazan herkese şimdiden saygı sevgiler.

Son düzenleme: 11 Ağustos 2017

Sayfayı Paylaş