Öneri Tavsiye alabilirmyiiim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zerratlk tarafından 6 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zerratlk

zerratlk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben yeni VG ye yeni başlıcam aslında hep mekik şınav çekerdim sağlık için sporla aram iyidir fakat ilk defa VG amaçlı yapmak istiyorum fakat çok kaslı olmak iri görünmek için değil daha çok fitness tarzı sadece göğüsleri biraz şişirip belimi inceltmek istiyorum göğüs kası hiç yok. şu an şu haldeyim.. aşşadaki resimlerden yola çıkarak b i çalışma programı ?bench_O
    http://imageshack.us/photo/my-images/191/sdc12057b.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/696/sdc12058a.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/841/adszvk.png/

ayrıca örnek olarak bulduğum bi resim var anlattığıma
    http://imageshack.us/photo/my-images/824/22928610150253158499529.jpg/

bunun için NE önerebilirsiniz Bi çalışma programı tarzında bişiler bilgiler alabilirmyiim ?

2. nikolakosla

nikolakosla Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biraz hacim yapman gerekli,özellikle göğüs
    onun dışına düzgün bol proteinli bir program,ve bol bol yüzme koşu vs

3. zerratlk

zerratlk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    farkındayım göğüs yok bide karın kasları çalışmıştım zamanında baya bi mekik ama yinede sağda ve solda fazlalıklar var tam bi program tarzı bişiler elde edebilirmiyim die düşünüyorum o yüzden aklıma gelebilicek detayları fotoğraflarıyla attım hani tam bir BODY 'ci kıvamında değilde fit olsam yeterli

4. zerratlk

zerratlk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    program tarzı yada ne tarz bişiler yapabilirm detaylı açıkladım bu işin eskilerinden gerçekten anlayanlardan biri yardımcı olabilirmi kaba taslak program önerebilirmi

5. zerratlk

zerratlk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süre bekledım :) hiç yokmu bi önerisi olan r

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:06 ----------

protein vs. ilaç alıp o şekildede devam etmeyi düşünüyorum... ama başlayamadım bi türlü salona gidiyorum herşeyden 20 yapıp çıkıyorum :) ama düzene sokucam inş bi yardıma ihtiyacım var yurt dışında olduğumdan derdimi pek anlatamıorum salondaki antrenörlere

6. yasinerkan

yasinerkan Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    fazla yağın yok ağustos gibi başlasan sıkı bir programa önümüzdeki yaza süper vücut çıkar
    mekik göğüs çok ihtiyacın var senin istedin vücudu anladım ben plaj vücudu tarzı .

BAŞARILAR

7. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Diyet + Cardio başka bi mucizevi yolu yok. Şuanki halinden fotoğraftaki hale gelmek istiyorsan uzun bir müddet tatlı, tuz, şeker, un gibi şeylerden uzak durucaksın. Örnek programlar forumda mevcut ancak genede bulamazsan üye fotolarindaki konumda benim diyet'i kendine göre değiştirip kullanabılırsın , başarılar.

8. zerratlk

zerratlk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saolun ben forumda gezmeye devam edim öleyse göğüs ve mekiğe odaklanayım bu karnımda yağ yokda sanki sağda solda fazlalıklar var böbreklerin olduğu yerdemı desem fotoda görünüo yan mekik tarzı çekmeliyim sanrım

Sayfayı Paylaş