[Öneri] Beslenme Ve Gıda Takviyesi Hk.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve realist45 tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. realist45

realist45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba Arkadaşlar aranızda yeniyim,
    konuları elimden geldiğince okumaya çalıştım fakat aralarından kafamda toparlamak istediğim seyleri yapamadım bi nevi kararsızlık diyelim.
    Bende mevcut misküler distrofi var (kas erimesi) çok çok yavaş yada durma noktasında.
    zayıfım ve ayva göbeğim var fazla büyük değil =)

beslenme konusunda @wrestler arkadaşımızın yazdığı
    https://www.bodyforumtr.com/threads/genel-beslenme-mantığı-nasıl-kilo-alırım.58793/
    yazıdaki sistem ve mantık aklıma yatanlardan birisi teşekkür ediyorum kendisine ve bilgilendirmesine.
    bunun yanında nöroloji ve genetic uzmanından aldığım tavsiyelerle
    amino asit:universal 2700 yada gaspari max 8000
    protein tozu:Ultimate nutrition prostar 2.3kg 80 porsiyon
    bcaa:Scivation Xtend
    Multivitamin:Animal PAK yada bütçem yeterli olmazsa supradyn almayı düşünüyorum.
    beslenmenin yanında yada antremandan sonra önce bunları nasıl alacağım konusunda hiç bir bilgim yok desem yeri var bunları hangi sırayla günün hangi öğününde ve hangilerini birlikte kullanmalıyım
    bunların yanında Sıcak su tedavisi ve fitness yüzme tedavilerim başlıcak bu akşam ilk günüm olucak.
    ürünleri hala temin etmedim önerileriniz üzere bugun şiparişini vereceğim.
    nasıl kullanacağımın bilgisini verecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    Kilo 68 boy 179 yaş 23 bu akşam kol bel omuz gibi ölçüler alınacak onlarda alındığında onlarında bilgisini geçerim.

2. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Oncelikle sunu sormak istiyorum size, daha yeni basliyorsunuz dimi spora yanlis anlamadim?

Lg Smart World

realist45 bunu beğendi.
  3. realist45

realist45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    evet doğrudur hocam yeni başlıyorum

4. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Peki neden bu suplement sevdasi :) hic zorlanmadan cok cok rahat bir sekilde beslenerek her turlu ihtiyacinizi karsilayabilirsiniz, baslayin vucudunuz bir antrene olsun metabolizmaniz duzenlensin bir 6 ay gecsin ondan sonra konusuruz bu destek urunlerini su an icin hem erken hem gereksiz hemde bosuna masraf

Lg Smart World

columbu, doxux, KutsalSpartacus ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  5. realist45

realist45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha önce beslenme konusunda fazlasıyla destek aldım fakat vücüt hızlı yaktıgı için kilo konusunda hiç bir gelişme yaşamadım basen ve göbek harici. aksine yedikçe incelme gözlemlendi diyebiliriz. oyuzden bu yola başvuruldu spor az cok yapıldı fakat yapılan bölgede kaslarda buyume yada aynı kalma yerine dahada erime gözlemlendi. protein tozu v.s. kas erimesi önlenmesi açısından kullanma şeklinde oldu. yani bu bir test süreci gibi düşüne biliriz. suplement sevdası değil tavsiye o şekilde geldi bende bilmediğim için açık ve net olarak yazdım hocam daha etkili daha cazip yada bunu kullan diyebileceğiniz ürünler var ise eğer onları duymak kullanan kişi olarak sizin tavsiyenize uymak isterim.

6. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    O zaman soyle yardimci olayim, destek gidalar alsaniz dahi vucut oncelikle dogal yoldan alinan gidalarin sindirim ve sentezini yapacak yani yine asil verimi gidadan alacaksiniz bunlar asla ana ogununu yerine gecmesin ve bu sekilde kullanmayin, verdiginiz degerlere gore gunluk kalori ihtiyaciniz icin 2300 kalorilik bir diyet birleyin su an icin 2 hafta kadar takip edin kilo artisi olmazsa 2500 cikarin ve devam edin, bu kalorinin %50 sini kaliteli ve glisemik indeksi dusuk karbonhidratlardan %35 ini protein %15 ini yag olarak alin, bunu gunde bir kac ogune yayarak tuketmeye calisin, gunde en az 3-4 litre su icin, suplementlere gelince bu kalori degerinin icine dahil ederek protein creatin ve bcaa dan olusan bir kombin yaratin.

Lg Smart World

realist45 bunu beğendi.
  7. realist45

realist45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çok teşekkürler hocam cevabınız için bu yöntem üzerinden gidicem ozaman gelişmeleri buradan yazarak görüş ve önerilerinize tekrar ihtiyacım olacak şimdiden teşekkürler.

8. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Rica ederim...

Lg Smart World

Sayfayı Paylaş