Önceden rahatlıkla yaptığım hareketlerde zorlanmaya başladım.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve wRei tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. wRei

wRei Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar önceden rahatlıkla yapmaya başladığım programımı gittikçe yapmakta zorlanmaya başladım. Hocaya sorduğum da beslenmeden kaynaklandığı8nı söyledi ki beslenmemi gittikçe arttırmaya başladım ama öyle çokta aşırı denecek şekilde yemiyorum düzenli ve dikkatli bir beslenme programım var. Psikolojik dedi son zamanlarda olduğum kadar hiç mutlu ve ufku açık olmamıştım psikolojim gayet iyi o zaman yapamayacağını düşünüyorsun dedi. Ama gerçektende mantıklı bir açıklaması yok önceden çatır çatır yapıyordum birinci ayın son günüydü bugün 10 kiloda ön kol 3 set yapıyordum geçen antrenmanda zorlanmıştım bayağı bugünde son set 7den fazla kaldıramadım. Fly'de 20 kilo da ciddi anlamda zorlanıyorum. Diğer hareketlerde ise önceden olmadığı kadar kalp atışlarında artış spor esnasında boğazda tıkanma (balgamlanma) hatta lavaboya gidip tükürmek zorunda kalıyorum. Vücutta saçma bir halsizlik normal mi bunlar. Hani ben ağırlığı düşürürüm ama önceden yapabiliyorken şimdi neden yapamıyorum.

2. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı sorun son zamanlarda bendede belirmeye başladı.Benim düşümcem bu spordan artık eskisi kadar haz almamamız.Ama tabi ustalarında görüşünü almak lazım

3. wRei

wRei Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Haz almamak değil ya ben daha yeni yeni kendimi kaptırmaya başlamışken haz almamakta benim için bir seçenek değil.

Sayfayı Paylaş