Önce ne yapmaliyim? (Bulking icerir)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Enjyu tarafından 13 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Enjyu

Enjyu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba, uzun süre önce bodyforumtr'den edindiğim bilgiler ile gayet sağlıklı kilo vermiştim. Kilo vermiştim fakat o zaman amacım zayıflamaktı ve fazla kas kütlem olmadığı için cılız gözüküyordum yani beni tatmin etmiyordu. Geçen sene bulk olayına gireyim kilo alayım dedim yazında veririm hafif kaslarım olursa iyi olur dedim yaptım dediğim gibide oldu ama definasyon döneminde ülke değişikliğinden dolayı çok verimli zamanlar geçiremedim. Amerikada bir düzenim olmadığı için verdiğim kiloları koruyamadım ve kilo aldım. şimdi boyum 176cm kilom 85. Şimdi karım bölgem yağlı durumda öyle abartılıcak gibi değil ama azda değil. Şimdi ne yapacağıma karar veremiyorum gene bir kas kazanma dönemine girip sonra yağ yakıp devam etsem mi diye düşünüyorum bu sefer şuan ki yağlarım yağ yakma dönemde başıma sorun açar mı? gibi bir düşüncem var. siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım ? bu yaza da bir iddaa koyduk arkadaşlar ile yaza güzel girmem gerek.

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    yaza daha çok var. bi 5 ay boyunca yalnızca kas kazanmaya odaklanıp aynalardan uzak durursan daha sonrasında diyetle istediğin vücuda erişebilirsin. kimi antrenörler de göbek sallanıyosa ona sporcu denmez kesinlikle diyet yapmalı der ama vücuda yeteri kadar kas kazandırmadan diyet yapmak bana acelecilik gibi geliyor.

Sayfayı Paylaş