Ölücek Gibiyim?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve legendsx tarafından 22 Eylül 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Serhat59

Serhat59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    O zaman yemekten olmadığından nasıl bu kadar emin olabiliyorsun? Gün içinde ne yediğini bilmiyorsun bile. Sana yetiyor mu yetmiyor mu bir fikrin bile yok varsayımdan başka. Bu şekilde sana yardım etmek isteyen insanlara da engel oluyorsun. Ilk önce birşeyler yapmaya başlamalısın biraz emek verip bir zahmet yediğin besinlerin ne kadar kalori olduğunu öğren ve günlük olarak yediklerini takip et. Kolay gelsin.

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. legendsx

legendsx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Jandarma Özel Harekat
    Yer:
    Tekirdağ
    Makarna, big boy hamburger menü patatesi filan, yağlı salçalı veya ballı ekmek 2 dilim
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Eylül 2017 ---
    Bu arada endokronoloji bölümüne gittim 18 yaşından küçük olduğum için, işlem yapamadıklarını söylediler.

3. Serhat59

Serhat59 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Günlük aldığın kalorilerin 2500 kcal' den fazla olduğunu düşünmüyorum. Aktivite durumuna göre çok aktif bir kişi olduğunu göz önünde tutarsak en az günlük 4000 kcal yemen lazım.

SM-J510FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    bunları günde kaç kere yiyosun burada kahvaltı yok o nerde?

5. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    Sen kafanda teslim olmuşsun dostum, o hırsı kazanmadan hangi hastalık var bende diye sürekli düşünürsün. Olay tamamen sende bitiyor

F5121 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaldıray bunu beğendi.
  6. AviuS

AviuS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Dostum 1.75 boy 57 kiloyum 19 yasindayim. Spora basiyali 3-4 ay olucak bir kac ufak sakatlik gecirdim. Oncelikle kendinle barisik ol. Motivasyonu tepede tut. Kimse senden sen kimseden ustun degilsin. Kendine bir hedef belirle spora basla ama kimseye bakma sporda millet 50-60 kilolarla calisirken sen bos barla calisacaksin utanma sakin aynilarini bende yasadim. Tek rakibin kendin ol etraftakilerin bakislarina aldirma. Kimse oraya ilk geldiginde hulk degildi. Icine kapanik olma. Bu mesajini sakla 1-2 sene sonra okuyup guleceksin. Emin ol.

7. ahmet1215

ahmet1215 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    bende 18 yaş 50 kiloydum kafama takmıyorum benmi rahatım aq zayıf diyolar bide o kadar bana ama spora başlasam her türlü yıkar geçerim o yüzden kafama takmıyoum

8. sezops

sezops Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Ben evlendiğimde 26 yaşımda 173 boy ve 56 kilo idim. Hiç sıska hissetmedim kendimi. Şuan 34 yaşındayım 77 kiloyum hedef 90 a kadar çıkmak.

Ama besleniyorum. Ve sen ne kadar çalışırsan o kadar çok beslenmek isteyecek vucudun.

Herşey senin elinde. Bu işin kolay yolu yok. Tekrar tekrar tekrar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    ne dediğinin çok önemi yok,sorunun tabiki yeme ile alakalı.nereden biliyorum?18 yaşında üniversiteye başladıgımda ben de 170cm-50 kgdim.2 sene sonra 80kg olmuştum.

spora yazılman gerekmiyor.barfix-şınav-squat 3lüsü candır.bunlardan kurulu bir program + kabataslak kalori takibi yaparak kilo alman gerekiyor.kısacası yemen gerekiyor.ne yediğinin çok bir önemi yok bu etapta,pilav lapası haşlanmış tavuk göğsü ye demeyeceğim yani.en çok neyi seviyorsan,neyi bulabiliyorsan,ne kolay geliyosa ye ama şunu bil ki yeterince yediğini düşündüğünde aslında yeterince yemedin.çünkü hayatın boyunca her gün yeterince yesen kilon böyle olmazdı.

goodfellas9 ve abseto bunu beğendi.
  10. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Doktorada gitsen diyecek spor yap ve çok ye dicek bişey değişmicek ama sen bi git bide hormonlara baktır sonra spora başla dostum çok yemen lazım sevdiin şeyleri ye kilo yapacak çok zayıfsın

11. legendsx

legendsx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Jandarma Özel Harekat
    Yer:
    Tekirdağ
    abilerim ve arkadaşlarım spora başliyalı 20 gün oldu :)) 49 kilodan 55 kilo oldum devaaaam. Spora başladığım ilk gün fotoğrafta

Ekli Dosyalar:

abseto ve zeo64 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş