Ölçüm Yorumu Ve Supplement sorusu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve furkankoc tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. furkankoc

furkankoc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben yaklaşık 45 gündür haftada 6 gün bir spor salonuna gidiyorum.Öncelikli amacım kas gelişimiyle kilo almak yaşım 20 boyum 1.73 kilom ise başladığımda 56 ve 45 günün sonunda ölçüldüğümde 59,5 olarak ölçüldüm. Bunun 2,5kg'ı kas 600 gramı yağ ve 400 gram su olarak 3,5 kilo almışım.Bu süreçte scitec mass 20 gainer kullandım ve günde 4 öğün ana ve 2-3 ara öğün ile beslendim.Sorularım;

1)Kilo almak istiyorum fakat yağ olarak değil tabiki. Aldığım yağ miktarı biraz göbeğimin çıkmasına neden oldu önceden de biraz vardı bunun nedeni gainer kullanımı olabilir mi?
    2)Yaklaşık 70 kiloya kadar çıkmayı hedefliyorum gainer kullanmaya devam mı etmeliyim yoksa protein tozuna mı başlamalıyım

2. jonahhex

jonahhex Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Gainer yerine normal bir protein tozu kullanmanizi tavsiye ederim karbonhidrat ihtiyacinizi da patates esmer pirinc ve yulaf ezmesinden karsilarsaniz yağlanmayi en aza indirebilirsiniz

3. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    45 gunde 2.5 kg kas :) helal super devam

4. Calyente

Calyente Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    45 günde 2.5 kg kas mı?

5. furkankoc

furkankoc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben aletin yalancısıyım kafamdan yazmadım sonuçta. programımı da koyayım.Yeni olduğum için pek bir bilgim yok tabi sarkastik cevaplar yerine yardım bekliyorum :) teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş