Çoktandır Başlamayı Düşünüyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve EminTalha tarafından 21 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. EminTalha

EminTalha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamun Aleyküm/Siteye gögüs kafesimin darlığından nasıl kurtulmam gerektiğini araştırırken rastladım. Çok güzel ve başarılı bir siteye benziyor. Öncelikle sitenin kurulumunda ve devamında katkısı olan tüm arkaşalara teşekkür ederim. Başlıkta belirttiğim gibi çoktandır başlamayı düşünüyorum ama bir türlü kısmet olmadı. Site de bir çok diyet programı, vücud geliştirme programları vs. gördüm ama acemi olduğumdan olsa gerek kafam karıştı.

Öncelikle şunu belirteyim daha önce hiç vücud geliştirmedim bu konuda sıfırım.

Vücud geliştirmeye evde başlamak istiyorum. Şunları sipariş etmeyi düşünüyorum:
    - http://www.hepsiburada.com/spin-40-kg-vinyl-dambil-set-p-SPORVEDSCS551
    - http://www.hepsiburada.com/delta-14...-egzersiz-spor-aleti-ds-90140-p-SPORDELTA1698

Arkadaşlar sizlerden iki ricam olacak:
    Bazı hareketlerle boy uzatmak mümkün mü?
    Bir de tavsiyelerinizi bekliyorum neler yapmalıyım neler yapmam gerekir? Her türlü görüş ve önerilerinze açığım arkadaşlar daha fazla ertelemek istemiyorum vücud geliştirme işini lütfen yardımcı olun.

Sabırla okuyan arkadaşlarıma teşekkür ederim lütfen bilgi ve tecrübelerinizi paylaşın.

2. Furkan Taşçı

Furkan Taşçı Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dumbell ile yapılabilcek bir cok hareket mevcut gogus kol omuz gibi bolgelerini dumbell ile calistirabilirsin. Boy uzatmaya gelirsek barfiksin ise yaradigini birkac yerde okumustum ama boy uzunlugu yapilan aktivitelerin aksine duzenli beslenme (sut ve sut urunleri) ve duzenli uykuyla ilgilidir. Boyunu bence o kadar takma cok da kısa degilsin.

EminTalha bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş