Çok zayıfladım ama göbek yağları bir türlü gitmedi!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BerkayUsta tarafından 25 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. BerkayUsta

BerkayUsta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar,
    1.80 boyundayım 16 yaşındayım.

76 Kiloydum, şu an da 64 kiloyum.Tombul bir yüzüm vardı, gayet zayıfladı. Göğüs bölgem bariz şekilde zayıfladı.Göbek ve bel bölgeme gelicek olursak, tabii ki azalma var eskiye oranla çok göze batmıyor ama yağlardan bir türlü kurtulamadım.

Body building ile uğraşıyorum.Haftada 4 gün gidiyorum.1 gün antreman 1 gün dinlenme olarak. Protein ağırlıklı besleniyorum.Günde 30 dakika yürüyüşüm var.Günde 800-1200 kalori arası yemeye çalışıyorum.Metabolizma hızım 1900 yağlı yememeye özen gösteriyorum.

Sabah kalkınca göbek resmen kayboluyor.Ele geliyor yinede ama az.Akşama doğru bariz şekilde çıkıyor.

Yeterince araştırdım arkadaşlar, sizede sorma gereği duydum.
    Nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

2. elezar

elezar Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Kamu Yönetimi Mezunu
    Yer:
    Ankara
    180 birine gore 800 1200 kalori çok az antrenman programinizinda haftada 3 4 gun yeteceğini düşünüyorum Beslenme planinizi yeniden degerlendirmeniz gerektigini düşünüyorum

3. Emrenody35

Emrenody35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    1.80 boyundasın 64 kilosun birde 800-1200 arası kalori alıyorsun boşa yapma bu sporu hiç 1 aya 40 kiloya düşersin

4. tolgabaris

tolgabaris Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Yazdigin kadar kalori aliyorsan evet zayiflarsin ama yaglarin kalir. Yani kaslarin gider ve boylelikle vucudunda sarkmalar meydana gelebilir. Sana tavsiyem dengeli bir sekilde kilo vermen.

Sayfayı Paylaş