Çok kolay kilo veriyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve OhMyZyzzBro tarafından 24 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. OhMyZyzzBro

OhMyZyzzBro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Çok kolay kilo veriyorum nedenini anlamış değilim ama 1 öğün atlasam aldığım bütün kilolar vücudumdan yok oluyor sanki zayıfım boyum 177 kilom 54
    sigara kullanıyorum kahve ise günde 2 bardak içiyorum bu iyi birşey mi yoksa herhangi bir hastalığımın olma ihtimali söz konusu olabilir mi

2. wontas

wontas Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Kalori saymalısın dostum , clean olarak ihtiyacın olan kaloriden 250-400 civarı fazla alarak kilo alabilirsin zamanla, vücudunun tepkisine göre kalorini azalt veya arttır. Örneğin bi kaç hafta geçti yağlanıyosun azalt vb. Bunu yaptığın halde kilo veriyorsan doktora görünmeni öneririm.

3. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    hocam 54 kg isen demek ki yeme alışkanlığın yok , sen şimdi dikkat ettiğini fazla yediğini düşünüp yine düzgün beslenmiyorsun anlaşılan. 80 üstü olsan neyse hak verilir de 54 kg'de kilo almak çok daha kolay. sen yediklerini yaz bence ona göre konuşalım.

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    sigarayı bırak sigara yemeklerin fazla emilmeden yani gerektiği kadar emilmeden sindirilmesine sebep oluyor ve nabız-kalp atışını arttırarak bazal metabolizmayı hızlandırıyor. bırakmanı tavsiye ediyorum. yeme içme alışkanlıklarını tekrar gözden geçir. 300-400 kalori kadar artış yap. abur cubur tüketme.

5. chop

chop Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Hormon analizi yaptırmanda fayda var. Keza uğraşa rağmen alınmayan ve çabuk verilen kilo hipertiroid kaynaklı da olabilir.

Sayfayı Paylaş