Çok değil 5 dakikanızı ayırırsanız sevinirimmmm :)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Bakkal tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bakkal

Bakkal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Ya millet ben 19 yaşındayım. Bedensel olarak ergenlikten çıktım ama psikolojik olarak hâlâ etkileri devam ediyor. Boyum 169 kilom 93 dü. Normalde 81 kiloydum şu 3 ayda 12-13 kilo aldım. (Psikolojik sorunlarım vardı) şimdi pişman olup zayıflamaya karar verdim. Başarılı oldum 93 den 85 e düştüm 1 ayda. Az yedim. Salata yedim meyve falan hep sağlıklı şeyler yedim fakat hiç spor yapmadım Ve şunu gözlemledim ben deli gibi kilo kaybediyorum fakat bedenim hâlâ aynı. Tamam pantolon biraz da olsa düşmeye başladı ama göbeğim falan daha çok çıktı. Yağ yerine kas yakmışım meğersem kilo kaybetmemin sebebi de buymuş. Bana şöyle yakışıklısından bir öneri verirseniz çok iyi olur abiler ablalar. Bu kilo işime girdim gireli çok halsizim de ona da bi çare bulursanız çok sevinirim. Şimdiden çok çok teşekkürler :)

2. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    spordan baska caresi yok

3. Bakkal

Bakkal Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Eyvallah

4. thekingsong

thekingsong Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    arkadasim ben yotubeda savas cebecinin beslenme ve antreman programini uyguluyorum 2 haftadir bana cok iyi geldi tavsiye ederim ayrica bir incele istersen

5. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  6. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    Ben okuduğumda ilk olarak şuna takıldım. Yağ yerine kas yakmışım diyorsun da bunu neye dayanarak söylüyorsun ?
    Şimdi senin soruna gelince beslenme programında değişikliğe kaçman lazım karbonhidartı kesip proteine yüklenmen ve bunun yanında da günlük karın hareketlerinden falan girmen lazım.

Sayfayı Paylaş