Çok ağır bir programla başladım sanki

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve MuCCo tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. MuCCo

MuCCo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben 19 yaşındayım 73 kiloyum boyumda 173. bugüne kadar hiç adam akıllı spor yapmadım hep böyle yarım yamalak 1 hafta falan yaptım ve aşırı hamlanmış durumdayım bugun spora yazıldım ölçülerimi falan aldı hoca gerçi benimle aynı yaşta ama neyse. 10 dk lık bir koşuyla başladı eyvallah ardından 5 göğüs 3 omuz 3 ön kol 3 bacak ve 3 bel bölgesi hareketi yaptırdı ve coğu 4x12 olarak. ben aşırı zorlandım bazı hareketleri düzgün yapsam bile bitiremedim program ağır geldi açıkcası yaklaşık 2 saat 15 dk falan sürdü tamamlamam sizce program normal mi bende mi sorun var yoksa ağır bi program mı. buda resmi

2. sokarca

sokarca Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    bu programdan memnun değilsen internetten yeni başlayanlar için düzgün bi program bulabilirsin ve set aralarında dinlenme sürene dikkat et

3. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    2 saat 15 dk çok fazla, ağırlık antrenmanı dediğin yeni ve orta seviyelerde ortalama 45 dk civarı olur, birdahaki antrenmanı da aynı şekilde böyle uzun yaparsa o salonda devam edip etmemeyi bi gözden geçir..

4. Vitaly

Vitaly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    2 saat 15 dakika nedir ya? Neredeyse bir haftalık süreyi bir güne sığdırmış bir an önce değiş programını.

5. MuCCo

MuCCo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hayır bide bana uygun programı yazmak için 20tl extraücret istediler aksi takdirde bireysel çalışacakmışım bende salak gibi verdim ona yanıyorum.

6. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Programı zaten sen o salona kayıtlı olduğun için kendisinin vermesi lazımdı o salondan hayır yok bırak..

7. Vitaly

Vitaly Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çok yüklü uzun süreli bir ödeme yapmadıysan ve yakınlarda başka salonlar varsa salonunu değiştirmeni tavsiye ederim. Eğer yoksa en azından programını değiştir.

Sayfayı Paylaş