Çok Çabuk Kas Kaybı !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BalaN tarafından 25 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BalaN

BalaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben düzenli vücut çalışıyorum.Vücudumda güzel şekle girdi ama hastalık,kırgınlık falan derken 1 ay kadar çalışamadım doğru dürüst.Bu zaman içinde çok fazla kas kaybı olduğunu gördüm ki bu bana hiç normal gelmedi.Acaba neden olabilir ve ya ne yapabilirim bi fikri olan var mı ???

2. gordonfreeman

gordonfreeman Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    hastalandığın için olabilir.veya hastalığın iştahını kapatmışsa buda etkili olabilir.amam 2 haftaya toparlarsın :)

3. brhmcr

brhmcr Guest

Kas hafızası dıye birşey var.Beslenmene dikkat et toparlarsın 1-2 aya.

4. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    hatta dinlenmek bile iyi gelmiştir... hemen sıkılaşacağına inanıyorum

letsev bunu beğendi.
  5. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    çalışmak: yıkım
    dinlenmek:inşa
    beslenme: lojistik(inşaat malzemeleri)

kasların dinleinirken aksine büyür sevgili berksurucu dığru söylemiş ı bir ayda beslenmene dikkat etiysen dahada hacimlnemiş olman muhtemel kaldığın yerden de devam edersin daha iyi olur sevgili brhmcr dediği gibi hızlı adapte olursun. unutmayın hastalığı var zorunlu zamanları var bu hakları var vücudun bunlarlaberaber gelişme devam eder 12 ay full eksiksiz kimse çalışamaz kolay kolay.

şunuda ekliyim. kas kaybı neden olur? eğer bir müeseseda falza harcama yapılan bir birim varsa ve getiriside yoksa iptal edilir. vücudun o kaslara fazladan kan pompalıyor. eğer uzun bir süre geçer ve sen spora devam etmesen vücut bu kasları ufaltma yoluna gider iflas etmemek için küçülür yani ama uzun bir spor geçmişin varsa 1 ayda öyle ahımm şahım bir küçülme yapmaz aksine fırsat bilip kaslarını mesler onarır. tekrar kolay geelsin.

Son düzenleme: 26 Ekim 2012
    Alpay, Chomoloko ve (silinen üye bunu beğendi.
  6. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    çabuk toparlarsın üzülme

letsev çok iyi özetlemişsin :)

letsev bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş