Çikolatalı Süt

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve LegendBody59 tarafından 14 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Antremandan sonra cikolatali sut sizce icmelimiyiz bazi makalelerde antremandan sonra icilmesi gerektigi soyleniyor bu sporda yeniyim sizce napmaliyim whey protein icin daha erken basit seker nedeniyleymis hemen kana karissin diye protein tozunu daha kullanmiyosak sizce icmelimiyiz

2. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Süt bir kere kazein proteindir yani geç emilir ayrıca çikolatanın içinde şeker vardır antrenman sonrası glizkojen depolarını doldurmak için basit şeker tüketin derler tabi okuduğum bir kaç makale de bunun o kadar da önemli olamdığını antrenman sonrası şeker tüketiminin gereksiz olduğunu yazar hangisi doğru bilemem ben şeker tüketmemeye özen gösteriyorum soruna tekrar dönecek olursak süt geç emilen protein barındırır bu yüzden idman sonrası için tavsiye edilmez

3. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Çikolatalı sute gerek yok antremandan sonra hayvansal protein tuketmen gerekir , şeker içinse %100 uzum suyu glikojen depoları için idealdir , vücuttaki karbonhidrat depoları boşaldığından vücut yıkıma girer ve bunu gidermek için basit şeker tüketilebilir.

4. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    peki teşekkürler antremandan hemen sonra dakikalar içinde ne önerirsniiz peki ??

5. kralpasa

kralpasa Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    ton balığı tavuk göğsü kırmızı et lor peyniri tüketebilirsin

6. Cahil Adam

Cahil Adam Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Büyüme hormonu uyurken ve antremandan sonra salgılanır. Antremandan hemen sonra yemek yemek tavsiye edilmez. Supplement firmalarının uydurduğu bir şeydir hemen protein alacakmışızda yoksa kas gelişmezmiş hızlı emiliyormuş falan :D Ben yirmi dakika sonra 1 muz ve 300ml süt tüketirim. Hem büyüme hormonundan faydalanmış oluyorum hemde vücuda gerekli olan makroları sağlamış oluyorum. Gayette gelişiyorum :) Bu öğünden bir saat sonrada tavsiye ettikleri gibi et, balık, tavuk yanına bulgur pilavı ve salata yerim. Bu yazdıklarımı benim okuduğum makalelerden ve kendi üzerimdeki deneyimlerimden sonra yazdım. Uygulamak sana kalmış...

7. LegendBody59

LegendBody59 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Peki tesekkurler dediklerinizi uygulayacagim

Sayfayı Paylaş