Çeşme Powerlifting Yarışması

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve SiR_Arawn tarafından 8 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Strict Curl'da izin vermezler , sitede belirtmişer , Strict Curl kuralları geçerli diye.Belden vurarak 100 yapıyorsan strictdede 70 felan yaparsın herhald hacı ve daha önceki yarışmalarında deadliftte wrist band kimse kullanmamış videosunu izledim.

2. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    mixed grip'te düşer genelde ağırlık , alışkın değilsen 5-10 kg fark görebilirsin.

3. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Powerliftte ekipmanlı ve ekipmansız diye 2 kategori var normaldede türkiyede yok anladığım kadarıyla 20 ağustos çok yakın tarih biraz daha ilerde olsa katılmak isterdim
    4-5 antremanla alışılınabilcek bi durum gibi de işte 20 ağustos erken baya 7 gün var :) Bidahaki yarışmaya artık, bide gençler diye ayrılmış kategori varmı. 19 yaşında birinin pro larla yarışması baya saçma olur çünkü.

4. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    ekipmanlı powerlifting'de strap kullanılmıyor zaten yine , strongman'lerde serbest sadece. deadlift suit giyiyor ekipmanlı olanlar. zaman olsaydı hook grip yap derdim de artık geç.

5. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hook grip cok denedimde parmagim yetismiyo maalesef, powerlifterlarin antreman videolarinda grip kullananlaringormustum demek farkli bi amaci varmis, ellerim ve parmaklarim fazla kucuk..

6. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    bence yanlış teknik yapıyorsun , ya da bar kalın. bunu konuşmuştuk başka bi konuda bi ara. benim halter salonunda bir sürü 50 kg sikletinde adam var ufak ellere sahip , hepsi tutabiliyor hook grip ile. yazarak tekniğinden bahsetmek biraz zor ama , bileğini barın orta kısmına doğru çevir hook grip yaparken. bunu yapınca orta ve yüzük parmaklarınla başparmağına yetişirsin , düz hizada tutarsan sadece işaret parmağınla kapatmaya çalışmış olursun ki o da kısa olduğundan yeterli olmaz.

BulkHulk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş