Çalışma sitilim ve eksiklerim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onur_3x tarafından 10 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. onur_3x

onur_3x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Şimdi ben çalışma programı olarak genelde 4 günde bir ğöğüs+kol(biceps+triceps) çalışıyorum.Uygunmudur?Gelişim açısından zararı olurmu?Birde vücudun diğer kısımlarını çalıştırmıyorum.Şimdilerde bacakta çalışmaya başladım.Dedilerki vücudun her tarafını çalıştırman lazım yoksa o çalıştığın bölgelerdede pek bi gelişim göremezsin.Pek inanmadım ama yinede ufakta olsa bi doğruluğu varmıdır merak ettim.Cevaplarınızı bekliyorum.Saygılar

2. onur_3x

onur_3x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vay be hiç kimse bilmiyormu yani bu sorunun cevabını koskoca sitede :D

3. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

ben sana bunu önermem.pzt-çarş-cuma calısabilirsin gögüs omuz sırt kol bacak karın yani heryeri calıstıracaksın .orantısız olmayacak vücut , bacak ise en önemlisi bacaksız vücutcuya ben vücutcu demem şahhsi görüşümdür.kolay gelsin...

4. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Vücudun gelişmesi için vücuddaki tüm kasların çalışması gerekir bir tarafı çalışmayığ diger tarafı çalışmak olmaz

5. onur_3x

onur_3x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    neden öyle dedin görünüm açısındansa tamam ama yok sadece bir tarafı geliştirdiğin zaman diğer yerlerde çalıştırmazsan orada gelişim olmaz diyosan bunun bir bilimsel açıklaması varmı? (yani yoksa kol hep beni geliştiriyon birazda omuz,bacak geliştir gelişmiyom ben ya felan mı diyor:D:D)

6. kalagow

kalagow Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    bacak kasları vücuttaki en büyük ve en güçlü kas grubu.çalıştırdığın zaman vücuttaki büyüme hormonu salgısını artırır.

Sayfayı Paylaş